בית / כרמיאל / כלכלה ופיננסים / אביבי מטבחים השקיעה 12 מיליון שקלים בהעברת המפעל בכרמיאל
מטבחי אביבי מפעל כרמיאל צילום אביבי מטבחים
צילום: אביבי מטבחים

אביבי מטבחים השקיעה 12 מיליון שקלים בהעברת המפעל בכרמיאל

שתפו

חברת אביבי מטבחים תכפיל את כמות הייצור וצפויה להעסיק יותר מ-80 עובדים לאחר משבר הקורונה

מערכת פורטל זהר.נט

חברת אביבי מטבחים השקיעה כ– 12 מיליון שקלים בהעברת המפעל הקיים בכרמיאל.

המפעל במשכנו החדש מתפרש על 3 דונמים, יחליף את הישן שהוקם ב-2007, במטרה להכפיל את כמות הייצור שעומדת היום על כ-200 מטבחים בחודש. המעבר יביא להגדלת יכולת הייצור וישפר את זמן אספקת המוצרים. לאחר משבר הקורונה, המפעל החדש עתיד לספק עבודה באזור כרמיאל ליותר מ80 משפחות.

המפעל משלב טכנולוגיית ייצור גבוהה ברמת גימור ודיוק מהגבוהות כיום בעולם. הוא אוטומטי וממוחשב, ומסוגל לייצר בממוצע כ-20 מטבחים ביום. המכונות הרובוטיות החדשניות, מעלות את תפוקת המפעל ב– 200%.

המפעל יצויד במיטב המכשור הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם שיאפשר לחברה להמשיך ולשמור על רמת הגימור הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופים (ISO 9001), שימוש בחומרי גלם ופירזול איכותיים, תוך שמירה קפדנית על איכות הסביבה.

קבוצת אביבי הוקמה על ידי יצחק אביבי, שעוסק בתחום למעלה מ– 50 שנים. לאביבי מטבחים 5 אולמות תצוגה (ראשל"צ, הרצליה, בני ברק, בני דרום וכרמיאל), כמו כן לחברה מפעל ייצור מתקדם נוסף וגדול בבני דרום.

יצחק אביבי, בעלים ויו"ר של קבוצת "אביבי מטבחים": "העברת המפעל הוא צעד חיוני על מנת שנוכל להמשיך ולספק מטבחים איכותיים במהירות ויעילות, המפעל החדש יתן תעסוקה ופרנסה לעשרות משפחות מהאיזור ואנו שמחים מאוד על כך".

מכונה במפעל בכרמיאל. צילום מטבחי אביבי
מכונה במפעל בכרמיאל. צילום מטבחי אביבי

כתבה מעניינת:

חברת שילוח מחו״ל צילום אילוסטרציה Ofir Arie

שילוח מחו"ל – איך עושים את זה נכון?

שתפובמאה ה-21 העולם הוא כפר גלובלי אחד קטן והשילוח המתאפשר ממדינה אחת לשניה הופך את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.