בית / Uncategorized / אדוני שר האוצר, היהודים מגיעים
חדשות כרמיאל

אדוני שר האוצר, היהודים מגיעים

שתפו

ילדים: הפיל שרצה להיות הכי
מחזה עפ”י ספרו של פאול קור בעיבודה של איילה קורקוס ובבימויו של אבי מלכה.
הסיפור על פיל עצוב שרוצה להיות צבעוני, הרפתקאותיו בחיפושו אחר הצבעים ומפגשיו עם החיפושית האדומה, מר דשא ושלל הפרחים.
משתתפים: ויטה חולודני, אביב קושניר, אני דדון, רפי רותם
יום חמישי 19.5.2016, בשעה 17:30

מחזה: אדוני שר האוצר
קומדיה אקטואלית בכיכובו של יהורם גאון. לראשונה מופיע יהורם גאון בקומדיה אקטואלית מצחיקה עד דמעות, החל מאוקטובר בכל הארץ!
בעקבות מינוי מפתיע שיהפוך את מר תפוחי להיות שר האוצר הבא של ישראל נחשפת מסכת שקרים ורמאויות, מפתיעה ומשעשעת, שמותירה את השר לעתיד במערומיו…
לצד הצלחותיו הגדולות במופעי מוזיקה, טלוויזיה וקולנוע יככב יהורם גאון ב”אדוני שר האוצר” קומדיה מצחיקה ואקטואלית מתמיד. ב”אדוני שר האוצר” יגלם גאון את חבר הכנסת תפוחי, איש נקי כפיים שעשוי ללא רבב, או כך לפחות חושבים כולם… עוזרו הנאמן מנסה להציל את המצב שרק הולך ומסתבך.
עלילת הקומדיה, הדמויות ושמותיהן הם כולם פרי דמיונו של הכותב, אבל יכול להיות שקיים קשר בינם לבין אירועים שהתרחשו במציאות…
את תפקיד אשתו של מר תפוחי תגלם השחקנית גילת אנקורי. עוד משתתפים: גלעד פרלמן, דורין קריו, הדר רצון.
מוצ”ש 21.5.2016 שעה 21:00

מוזיקה: אנסמבל גפן
עיריית כרמיאל והקונסרבטוריון העירוני למוסיקה – המגמה האזורית לבגרות גאים להציג משירי ארץ אהבתי – קונצרט משיריה של לאה גולדברג בביצוע אנסמבל גפן, אנסמבל קאמרי לזמר עברי אמנותי.
חליל יואב מוזיקנט, כינור נועה בן ציוני, צ’לו הדסה עצמון, פסנתר – אילון סהר, קונטרבס – טל חיים רוזנברג, שירה תמר פרינץ, שי יעקובוביץ, טל זרגריאן. ניהול דיאנה בוכור, ניהול אמנותי סוניה הורוביץ, בהשתתפות מקהלת נופר בניצוחה של מירי שדה
יום ראשון 22.5 שעה 20:00

מוזיקה: היהודים
היהודים, מלהקות הרוק המצליחות והחשובות בארץ, מציינת 20 שנות פעילות מוזיקלית ענפה הכוללת 4 אלבומי אולפן ו-2 אלבומי הופעה חיה
שהגיעו למעמד זהב ופלטינה וכן אלבום חדש שיצא בימים אלה “יותר לא” שזכה לשבחים בכלי התקשורת השונים ובקרב כלל המעריצים.
מאות הופעות באולמות המובילים בישראל וכן בפסטיבלים הגדולים והנחשבים קיבעו את מעמדה של להקת היהודים כלהקת הרוק המובילה בישראל. כיום היא עורכת סיבוב הופעות אקוסטיות מיוחדות ואינטימיות. במופע החדש מבצע ההרכב את מיטב שיריו בגרסאות חדשות וחושף צד אחר שלהם. בין הלהיטים של ההרכב שיבוצעו בהופעה: “הזמן שלך”, “הימים שלנו”, “אם כבר”, “לא קל”, “אצלך בעולם”, “מחפש תשובה” ו”סמי חופשי”.
יום שישי 27.5.2016, שעה 22:00

מוזיקה: הנשים המדהימות של האופרה
מנון, ויולטה, מימי, מוזטה, מגדה – הגיבורות באופרות של הנן נשים חזקות הצועדות בבטחה אל גורל דטרמיניסטי, כל אחת בדרכה העלילה המיוחדת שהיא קשורה אליה.
דמות האישה באופרה של מסמלת את דמותה החדשה של האישה בחברה המערבית בתחילתה של המאה ה-20: עצמאית, אמיצה, משוחררת מן העול הגברי ושולטת בגורלה.
בקונצרט ייחודי זה, זמרת הסופרן הילה בג’יו וזמרת הסופרן דניאלה לוגסי והפסנתרן גיל שוחט יציגו כמה מהנשים הללו לרבות ביצועים חיים של אריות נבחרות מתוך האופרות הידועות ביותר.
משתתפים: הילה בג’יו – סופרן, דניאלה לוגסי – סופרן, התזמורת הסימפונית אשדוד, גיל שוחט – פסנתר וניצוח.
יום רביעי 25.5 שעה 20:30

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.