נשיא ארצות הברית מר ברק אובמה, צולם שלא בידיעתו בחדר הכושר במלון יוקרתי בפולין.

אובמה, סקופ של בריאות

שתפו

ביום רביעי השבוע ראינו אותו דוחק, מרים ומתאמץ. כותרות המהדורה המרכזית פתחו בדיווח של מחדל אבטחה חמור. כן, נשיא ארצות הברית מר ברק אובמה, צולם שלא בידיעתו בחדר הכושר במלון יוקרתי בפולין.

אני דווקא הייתי פותח את מהדורת החדשות בסקופ של בריאות, כמו: “מנהיג העולם החופשי שומר על כושר”. זה מה שאנחנו צריכים ולא עוד בעיות בטחון ואבטחה. כשהשמנת היתר מרחפת כעננה שחורה מעל עתידו של המין האנושי, מן הראוי להציף את נושא הבריאות והשמירה על הכושר בחזית הבמה.
אני כילד זוכר מצוין את דוד בן גוריון עומד על הראש, המורה בבית הספר הסבירה ואמרה לנו שזה מאוד בריא להתעמל. מנהיג הוא דוגמא, הוא מופת, הוא חייב לשמור על כושר כמי שאמור לדאוג לנושאים חשובים, מדינה. גופו הוא הכלי השרת שלו. האימון הוא הטיפול התקופתי כמו השרות שאנו נותנים לרכב שלנו במוסך. בלי לשרת את גופנו, גופנו לא יוכל לשרת אותנו. אימון זה אחריות. גם לכל אחד מאתנו יש “מדינה קטנה” לדאוג לה: משפחה, פרנסה. כל אחד מאתנו חייב להיות אחראי, כל אחד מאתנו חייב להיות אובמה קטן.

ללכת עם כלב
השבוע משהו אמר לי שהוא מתאמן כל יום. “אני בכל בוקר יוצא עם הכלב שלי”, סיפר לי בגאווה. זהו, תבינו שאימון עם פרטנר שרמת כושרו פחותה משלכם, איננה נחשבת. באימון אנחנו חייבים להעלות את רמת הדופק על מנת להביא לשיפור בפרמטרים הגופניים, הקרדיו וסקולאריים. אין מאמץ אין אימון. אז בטח יקום עכשיו משהו שיגיד שעדיף ללכת מלשבת. על כך אומר:  ‘אמרה של עצלנים’. כל מי שהולך כמעט ומבזבז את זמנו. רוצו! אם אתם הולכים, אל תתפלאו אם אינכם יורדים במשקל, אם אינכם מתחזקים די, אם הבטן ‘תקועה’ והמחמאות מתעכבות להגיע. לכן, ספורט, אימון, עושים עם מישהו ברמת שלכם, משהו שמדרבן אתכם להתקדם, משהו שגורם לכם להתאמץ. אני לא יודע מה עם הכלב שלכם?! שלי, עוצר בכל רגע לרחרח. הוא רק מפריע לי. אני יוצא אתו בכל בוקר, אבל בערב אני יוצא לריצה עם חבר.

שבת שלום, רון

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

שתפוהתחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.