בית / חדשות / חדשות כרמיאל / אוטובוס נרגם באבנים בכפר מג׳ד אל כרום
חדשות כרמיאל
צילום ארכיון, לאוטובוס אין קשר לכתבה

אוטובוס נרגם באבנים בכפר מג׳ד אל כרום

שתפו

נהג האוטובוס עצר ופתח במרדף אחרי מיידי האבנים, קבוצת ילדים מקומיים – אך ללא הצלחה. אין נפגעים

מאת גיל דובריש

אוטובוס אגד שנסע מכרמיאל לעכו, נרגם בשעות אחה״צ (יום חמישי) באבנים בעת שנכנס לכפר מג׳ד אל כרום. מספר חלונות נופצו, אך למרבה המזל אין נפגעים.

באוטובוס, שעשה את דרכו מכרמיאל לכיוון מערב, היו בעיקר חיילים שנסעו לתחנת הרכבת בעכו וכמה בני נוער וילדים. אחד הילדים סיפר לנו על האירוע: ״הגענו לכיכר‭ ‬‬לכיוון‭ ‬היציאה‭ ‬מהכפר‭ ‬ואז שמענו‭ ‬פתאום‭ ‬רעשים חזקים ורעש של זכוכית מתנפצת. נבהלתי מאוד, כי זה נשמע כמו צרור של יריות. אחת האבנים פגעה בחלון שהיה מאחוריי וניפצה אותו. ישבו שם שתי חיילות שרק במזל לא נפגעו. אחרי כמה שניות הבחנו ב-4-5 ילדים שנמלטים מהמקום. הנהג עצר את האוטובוס ופתח במרדף אחרי הילדים, אבל לא הצליח לתפוס אותם. הוא חזר לאוטובוס והזעיק את המשטרה, תוך שהוא מודיע לנוסעים כי אינו מתכוון לזוז מהמקום עד אשר יגיעו הניידות״.

החיילים שהיו באוטובוס יצאו ועלו על אוטובוס אחר שחלף במקום, הנהג נותר במקום עם כמה בני נוער וילדים. לדברי הנער הוא יצר קשר עם אביו, וזה בא לאסוף אותו עוד לפני שהמשטרה הגיעה למקום. ״אני נוסע בקו הזה 4-5 פעמים בשבוע, אמשיך לנסוע באוטובוסים, אבל לא רוצה שזה יקרה שוב״ ציין הנער. ״זה היה רגע מפחיד, אני מקווה שמישהו יקח אחריות על ביטחון הנוסעים במסלול הזה״.

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

כמעט מחצית מבני הנוער בכרמיאל מודים: נהגנו ללא רישיון

שתפומחקר חדש ומקיף של עמותת אור ירוק בקרב 322 תלמידי י״א בעיר חושף: 46% הודו …


תגובה אחת

  1. חיים סולומון

    משטרת כרמיאל חייבת להוציא מכתב לאגד שלא יכנסו ותר לתחנות לכפר אלא רק בתחנות על הכביש הראשי ואז נראה את הגיבורים האלה איך הם רצים בחורף לאוטבוסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.