בית / קהילה / אנשים / אושיית הרשת אדריאנא מיטל עדי: ״הכרמיאלים לא פחות מוצלחים מהתל-אביבים״
אדריאנא מיטל עדי צילום גיא מועלם
אדריאנא מיטל עדי. צילום גיא מועלם

אושיית הרשת אדריאנא מיטל עדי: ״הכרמיאלים לא פחות מוצלחים מהתל-אביבים״

שתפו

נתן חביב, כותב / תסריטאי

בואו להיות חברים שלי באינסטגרם ובפייסבוק

מייל : 0523294615a@gmail.com

״תושבי כרמיאל לא פחות מוצלחים בעסקים מתל אביבים, הכל תלוי ביצירתיות״ קובעת אושיית הרשת, הדוגמנית והיזמית אדריאנא מיטל עדי בראיון בלעדי לפורטל זהר.נט. מתי הייתה הפעם הראשונה שאדריאנא החזיקה שמלה ביד והבינה שהיא חייבת להתעסק באופנה? אם אתם מאלו שמתלבטים מה ללבוש בבוקר? הכתבה הזאת בשבילכם!

אם אתה בעל עסק או עתיד לפתוח עסק זה בשבילך. הכירו את אדריאנא מיטל עדי היזמית. אין ספק שהיא נותנת תחושה טובה ושכיף להיות בסביבתה. אך לי זה לא מספיק, ויצאתי לתהות ולבדוק מי זאת אדריאנא כוכבת הרשת והיזמית? בתור אדם סקרן היה לי מעניין.
השיר של אברהם טל 'אורות' התנגן ברקע בבית קפה בכרמיאל. ואני כמו שגבר שממתין לבחורה שמתארגנת לאירוע משפחתי שתוכנן שבועות קודם, המתנתי לאדריאנא שתגיע לראיון. הייתה לי תחושה שהיא תתעכב. ממה שהבנתי מהשיחה המקדימה, אדריאנא נורא עסוקה בימים אלו. היא מנהלת משרד פרסום לעסקים ויזמית.

אדריאנא נולדה בשנת 1989. בשנת 2010 התחילה לעבוד כעצמאית בתחום הפרסום. בשנת 2014 הוציאה לאור את אגוריידר, מגזין בתחום הרכב הדו גלגלי. כיום היא מנהלת משרד פרסום.

– תתארי את הפעם הראשונה שהחזקת בד והבנת שאת טובה בעיצוב אופנה?

"כשהייתי ילדה קטנה" אדריאנא עוצרת, שותה מעט מהמים ואז ממשיכה…"וראיתי את סבתא שלי תופרת זה גרם לי להתאהב בזה ולרצות לחקור. ובגיל מאוחר יותר הייתי מציירת שמלות ומשם היו שנים שכל מה שרציתי זה לעצב וליצור".

– איך עלה הרעיון להוציא לאור מגזין דו גלגלי?

״בעבר הייתי כתבת במגזין דו גלגלי ובאחת השיחות שיתפתי את הבעלים של העיתון בחלום שיש לי להוציא לאור מגזין בשם אגוריידר, הוא מיד אמר לי: שם כזה למגזין, לא ילך בארץ״. זה היה רעיון שלא חשבתי להוציא לפועל. בשיחה הוא ממש ליגלג על השם. לא עברו כמה ימים מאותה שיחה, התפטרתי מהמגזין שלו והתחלתי לעבוד על מגזין משלי בשם אגוריידר. חודשים אחרי כשהמגזין שלי כבר יצא לדפוס, העיתון שלו נסגר״.

אדריאנא מיטל עדי צילום גיא מועלם 2
אדריאנא מיטל עדי. צילום: גיא מועלם

״מתוקף תפקידי כדמות מוכרת בעולם הדו-גלגלי היה לי חשוב לעשות בשביל הרוכבים ולתרום את חלקי, ניסיתי לגייס חברי כנסת ולעורר מודעות לכך שהמצב בכבישים קשה מאוד, כמעט כל יום יש מספר תאונות של רוכבי אופנועים, תאונות קשות מאוד שלפחות חצי מהן נגרמות עקב מצב התשתיות בכבישים״.

– בתור אחת שמנהלת משרד פרסום ליזמים ולעסקים מה את חושבת על העסקים בפריפריה וכרמיאל בפרט?

״אני חושבת שתושבי כרמיאל צריכים לחשוב מחוץ לקופסא ולהמציא את עצמם מחדש כל פעם. לתושבי הפריפריה אין את אותה נקודת פתיחה כמו של עסק ברחוב ראשי בתל אביב, אבל זה שנקודת הפתיחה שלך חלשה לעומת אחרים, לא אומר שאתה לא יכול להצליח, זה רק אומר שתצטרך להיות יצירתי יותר. ניקח לדוגמא פיצריה שמוכרת רק במקום, אפשר להגדיל את העסק עם שליחויות, פתיחת אתר למכירת אביזרים לפיצה… אותו בעל עסק יכול להקליט את עצמו בסרטונים על פיצה טובה ולהעלות ליוטיוב, ככה הופכים להיות מותג. ככה גדלים ומתחזקים עסק, ולאף צופה בווידאו או גולש באתר לא משנה אם אתה מהמרכז או מכרמיאל״.

– בשבוע שעבר חל היום הבינלאומי לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. מה את חושבת שאפשר לעשות בשבילם, שיהיה יותר טוב?

"לדעתי אם בעלי עסקים היו פותחים יותר משרות לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים,אז היו מצטמצמים הפערים״.

הכנתי לך שאלון קליל:

– החג שאת הכי אוהבת מכל החגים ?
"את פורים כמובן . למרות ששנים לא התחפשתי"…

המשפט שהכי מדבר אלייך ?
"חיים פעם אחת".

את אוכלת סופגניות בחנוכה ?

"אוכלת אם בא לי. אני לא ממש אוהבת סופגניות. זה לא כזה טעים ובעיקר משמין. אני מעדיפה לאכול משהו משמין שאני באמת אהנה ממנו".

אין ספק כי מהריאיון עם אדריאנא הגעתי לתובנות מעניינות. היצירתיות שלה בהחלט מאתגרת אותה ונותנת לה דרייב לחיים. כיף להיות בסביבתה.

אדריאנא מיטל עדי צילום גיא מועלם 3
אדריאנא מיטל עדי. צילום: גיא מועלם

כתבה מעניינת:

יחידת חילוץ גליל כרמל צילום יחידת חילוץ גליל כרמל

יחידת חילוץ גליל כרמל: המלאכים בכתום

שתפוהם נקראים ל-200 חילוצים בשנה, מגיעים למקומות שאף אחד אחר לא יכול להגיע – והם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.