אחריות – לא מילה גסה!

שתפו

כשמדובר בילדים, מאז ומעולם בחרתי ללכת על בטוח, ובאין דרך הגעה בטוחה, דאגתי אני להסיע את הילדים שלי לכל מקום אליו היו צריכים להגיע וכמובן לאסוף אותם חזרה הביתה, מכל מקום ובכל שעה, ולא תמצאו את הבנות שלי פוסעות לבד בשעות החשכה ברחובות העיר.

מעבר לזה, ועד היום, כשיש צורך בכך, אני מלווה את בנותיי לכל מקום שעלול להיתפס כמועד לפורענות, גם אם מדובר בכניסה לבניין שומם או בשעות החשכה, או סתם לשירותים במקומות ציבוריים כגון בתי מלון, ספינת נופש, או סתם מסעדה – וכן, אני ממתינה להן, במקום מספיק קרוב, בו אוכל לשמוע אותן.

חושבים שזו סתם היסטריה? כנראה שלא שמעתם על המקרה האחרון של אותו אב שיצא ל"טיול בנים" לספרד עם חבר ובניו. הקבוצה המטיילת נכנסה למסעדה, יוקרתית, והתיישבה לשולחן. בנו בן השמונה, של אותו מטייל ביקש ללכת לשירותים. האב ליווה אותו לשירותי המסעדה והמתין לו בחוץ, הוא הספיק לראות את בנו יוצא מתא השירותים אחרי שסיים שם, ולפתע ראה אותו חוזר לאחור פנימה לתוך אחד התאים. נכנס האב לברר את העניין, וגילה שגבר שהיה שם באחד התאים קרא לילד וביקש שיראה לו איך נועלים את תא השירותים מבפנים. הילד לתומו התכוון לעזור לאותו אדם\פדופיל.

כמובן שהאב שלף את הילד שנייה לפני שנסגרה הדלת, ולא תאמינו המתין שם שעה ונציגי המשטרה שהגיעו סירבו לטפל במקרה… כך שלהסתמך על ההרתעה שם – לא ממש מומלץ, כי היא כמעט לא קיימת! וגם בארץ כמובן לא חסרים נציגי הפדופיליה הנבזיים, ועם זאת תסכימו איתי שכל טיפול משטרתי בפדופיל, לא יעזור לשקם את חייו של ילד שנפגע.

כמובן שישנם מקרים גם בארץ, לא צריך הרבה זמן כדי להרוס חיים של ילד\ה – זה יכול לקרות תוך דקות בודדות, שלאחריהן האדמה תישמט לאותו ילד מתחת לרגליים ועולמו יחרב עליו.

הרבה פעמים קרה וקורה עד היום שמסתיימת מסיבה בה נכח מי מילדיי ואני מגיעה לאסוף אותו וממלאת את הרכב בילדים ובעיקר בנות, שאין להן איך להגיע הביתה אלא ברגל, גם כשמדובר בשעות הקטנות של הלילה ובמרחקי הליכה גדולים.

הורים יקרים, במצב כזה הבנות שלכן מהוות טרף קל! קחו אחריות, ולא, זו לא פגיעה בעצמאותן! לא הייתם רוצים להיות במקומן לו הותקפו ומתארת לעצמי שהייתם מכים על חטא לשארית ימיכם על כך שלא עשיתם הכל כדי למנוע את התקיפה.

קחו אחריות, הילדים שלכם באחריותכם!

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.