בית / חדשות / חברה וקהילה / איזה מעשה יפה החליטה תושבת כישורית לעשות למען ילדים בכרמיאל?
חדשות כרמיאל

איזה מעשה יפה החליטה תושבת כישורית לעשות למען ילדים בכרמיאל?

מיכל טל המתגוררת בכישורית ומרבה להתנדב למען הקהילה בכרמיאל החליטה למסור את התרומה החודשית שלה ממאפיית אריאל, כמשלוח מנות למען ילדים המתגוררים במרכז הקליטה

מאת גיל דובריש
אנשים טובים באמצע הדרך אפשר למצוא לא מעט בכרמיאל, אבל הסיפור של מיכל טל, כך עושה רושם, מאפיל על כולם. מיכל היא תושבת היישוב כישורית, שבו מתגוררים בוגרים בעלי צרכים מיוחדים ומנהלים אורח חיים עצמאי בליווי מקצועי של מדריכים. מיכל מרבה להתנדב ולעזור בכרמיאל מתוך רצון להעניק ולתת לקהילה. בימים אלה, היא תורמת מיוזמתה משלוח מנות למשפחות עולים חדשים שהגיעו בשנה האחרונה ארצה והשתקעו בכרמיאל.
טניה מזרסקי, המנהלת מרכזים רפואיים של קופ”ח לאומית בכרמיאל, מספרת כי לפני מספר חודשים פנתה אליה מיכל וביקשה להתנדב באחת המרפאות. “ראיינתי אותה, דיברתי עם העובדת הסוציאלית שלה מכישורית. הבנתי שלא יהיה פשוט בכלל, אך ראיתי שיש באישה הזאת המון רצון לעשות משהו טוב, להרגיש שמחכים לה ומרוצים ממנה… אז החלטתי לתת לה מקום במרכז הרפואי פעם בשבוע למשך שעתיים”.
לדברי טניה, הצעד הוכתר בהצלחה רבה. “חשוב לציין את גישתה של מיכל לכל משימה שקיבלה: אחריות, שאיפה לדיוק ועוד. בעקבות הרצון שלה להרגיש חלק מצוות המרפאה הזמנתי אותה להשתתף בשעת ניהול שבועית בסניף, כל העמיתים: רופאים, אחיות, רוקחים ונציגות קשרי לקוחות קיבלו את מיכל בכבוד”.
עם הזמן סיפרה מזרסקי למיכל כי גם היא מתנדבת בתחומים שונים ובין השאר סיוע למשפחות עולים חדשים בכרמיאל. בעקבות זאת, יזמה מיכל מעשה נפלא משלה. אחת לחודש היא נהנית מתרומה באדיבות מאפיית אריאל בכרמיאל אך הפעם, החליטה להעביר את התרומה שלה לידי ילדי עולים המתגוררים במרכז הקליטה בעיר.
השתיים קבעו להיפגש עם מנהלת מרכז הקליטה על מנת למסור את משלוח המנות המיוחד למשפחות העולים ולשמח את הילדים. לתרומה זו תצטרף לדברי טניה, חבילת ממתקים שתתרום חברה העוסקת בתחום.
ואנחנו מסירים את הכובע ואומרים – כל הכבוד למיכל.

שתפו

כתבה מעניינת:

קוב טיפול ביולוגי סרטן ריאות 2019-07

עיזרו להציל את חייה של אביגיל מכרמיאל

לפני כשנתיים חלתה אביגיל אגרקוב (32) בסרטן אלים, עלות הטיפול החדשני שיכול להצילה – כ-100 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable