פוקר צילום אילוסטרציה PixaBay
פוקר. צילום אילוסטרציה PixaBay

איך השפיע וירוס הקורונה על עולם הפוקר

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

משחק הפוקר

כמעט ואין מישהו שלא מכיר את משחק הפוקר שהפך להיות הבילוי החברתי הפופולרי של שנות ה 2000. גרסת הטקסס הולדם הפכה בין לילה למשחק מרתק ומלהיב שחוצה גבולות, מדינות, דתות ומחבר את כולם למשחק אחד. טורנירים רבים ומשחקי קאש הפכו להיות אירועי מיינסטרים מבוקשים שהשחקנים המפורסמים הפכו לדמויות מפורסמות כמו שחקני הכדורגל המפורסמים ליואנל מסי וכריסטיאנו רונאלדו. ההשתתפות באליפות העולם בפוקר בלאס וגאס הפכה לשאיפתם של כל שחקני הפוקר המתחילים והמקצוענים כמו שהשתתפות במונדיאל היא שאיפתם של שחקני הכדורגל.

השפעת וירוס הקורונה על משחקי הפוקר לייב

בעקבות וירוס הקורונה שהתפרץ בסין בסוף שנת 2019 ובשאר העולם ב 2020, ממשלות רבות החלו להורות לאזרחים שלהם לשמור על ריחוק חברתי ועל איסור התקהלויות. בין רגע אירועי תרבות, תחרויות ספורט, אירועים משפחתים בוטלו. הגבלות המחמירות לא פסחו על עולם הפוקר בתי קזינו נסגרו, טורנירים גדולים מסבבים שונים בוטלו ושחקני הפוקר נשארו ללא המשחק האהוב עליהם. ברזולוציה צרה יותר גם משחקי הפוקר החברתיים עם החבר'ה הקבועים החלו להתבטל הרי אף אחד לא רוצה לארח בביתו חולה קורונה או להידבק משחקן אורח שהוא אינו מכיר.

ביטולים אלו דחפו את השחקנים לחפש אלטרנטיבה אחרת למפגשים הקבועים, ועד מהרה והאלטרנטיבה שנמצאה היא מעבר למשחקים חברתיים של פוקר אונליין. אתרי הפוקר העולמיים הזמינו את השחקנים להירשם לפלטפורמות הפוקר שלהם, ועד מהרה החלו שחקנים מרחבי העולם לשחק מול החברים הקבועים או אף מול שחקנים לא מוכרים ממדינות אחרות. אתרי פוקר רבים דיווחו על עליה של עשרות אחוזים בהרשמה של שחקנים חדשים באתרים שלהם, ויחד עם זאת עליה חדה בפרסים המוצעים לשחקנים. שיאי הפרסים בטורנירים המקוונים החלו להישבר יום אחר יום.

שיפור רמת משחק הפוקר באונליין

במקביל לעליית כמות השחקנים באונליין, החלו שחקנים רבים לחפש דרכים לשפר את רמת המשחק שלהם. חלקם החלו להשתמש בתוכנות סטטיסטיקה המיועדות לשחקני פוקר אונליין בניסיון לשפר את רמת המשחק שלהם מול השחקנים אותם הם פוגשים אונליין. אחרים פנו לקורסי לימוד פוקר הקיימים שמלמדים ומקנים לך כלים איך לייצר יתרון תחרותי על פני שחקנים אחרים. הקורסים כוללים סרטונים וניתוחי ידיים רבים במטרה לשפר את רמת המשחק של השחקן החובבן במשחקי הפוקר אונליין וכך לגרום לו להישאר יותר זמן במשחק ולא להפסיד מהר בגלל טעויות משחק כאלה או אחרות. אם הינך שחקן פוקר מתחיל כדאי מאוד לעבור על מדריכים אלו כדי לקבל קצת רקע.

לסיכום, שנת 2020 תזכר לעד בגלל וירוס הקורונה והגזרות של הריחוק החברתי שהגיעו בעקבותיו, ותירשם בספרי היסטוריה. כמו הרבה פעולות בסיסיות שביצענו ביום יום ושונו לעד, גם עולם הפוקר שונה מהקצה אל הקצה ואיננו יודעים מתי נחזור לראות את שחקני הפוקר המפורסמים משחקים בטורנירים הידועים.

 

(תוכן מקודם)

***Wise Digital

 

כתבה מעניינת:

בר אלבוים אפילפסיה גיוס המונים פורטל צילום פרטי

בר בן ה-7 מכרמיאל נלחם על חייו, משפחתו: תעזרו לו להיות ילד

שתפובר אלבוים מתמודד עם אפילפסיה קשה שגורמת ל-1500 פרכוסים ביום ולא מאפשרת לו לתפקד ולתקשר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.