תאגיד עין כרמים קיים פעילויות חינוך והסברה בבתי הספר (צילום תאגיד עין כרמים)
פעילויות חינוך והסברה בבתי הספר (צילום: תאגיד עין כרמים)

איך לחסוך במים: פעולות החינוך וההסברה של תאגיד עין כרמים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

תאגיד המים עין כרמים קיים בשבוע האחרון, כמידי שנה, פעילויות חינוך והסברה בבתי הספר היסודיים בעיר, במטרה להקנות ערכים של שימוש מושכל במים, חיסכון במים ושימור הסביבה. לדברי מנכ״לית התאגיד בת שבע אבוחצירה, ״אין לתאר את ההנאה הן של התלמידים והן של צוות התאגיד ושלי, תחושת הסיפוק בהקניית ערכים והסברה על המשאב הקיומ החשוב ביותר – מים״.

במסגרת הפעילויות החווייתיות בבתי ספר היסודיים, עין כרמים הפעיל הצגות לילדי כיתות א׳ מבית הסביבטרון תיאטרון אקולוגי ״יאמי מפלצת המגבונים שלי״ העוסקת במשמעות השלכת מגבונים לאסלה וחשיבות השמירה על הסביבה וניידת מים חווייתית של ״גורי מים״ לילדי כיתות ד׳ המדמה שימוש מושכל במים ואפשרויות לחיסכון בכל בית.

בתאגיד עין כרמים, נתקבל מכתב תודה מהנהלת בית ספר האיריסים, שבו נכתב: ״הצוות החינוכי שצפה בהפעלות וגם הילדים שיתפו שלמדו דברים חשובים בנושאים הקשורים לשמירה על הסביבה, חיסכון ושימוש מושכל במים והתנהלות נכונה עם מגבונים. ההפעלות עצמן כללו התנסות מעשית, שירה שיח תרבותי ומקצועי, הרבה הומור, כריזמה והמון ידע שהועבר לתלמידים בדרך חווייתית״.

בת שבע אבוחצרה שנבחרה לאחרונה לחברת ההנהלה הארצית של פורום המנכ"לים של תאגידי המים, לקחה על עצמה לעמוד בראש ועדת חיזוק קשרי קהילה, במטרה לקדם מיזמים קהילתיים בקרב תאגידי המים בתחומים מגוונים.

המנכ״לית הודתה לראש העיר ויו״ר הדירקטוריון של תאגיד עין כרמים משה קונינסקי וחברי הדירקטוריון על תמיכתם במיזמים והפעילויות הקהילתיות ותקוותה להמשיך פעילויות חווייתיות מסוג זה לילדים בימי שגרה. והודתה לצוות העובדים המסור של עין כרמים למנהלות בתי הספר היסודיים והצוות החינוכי על שיתוף הפעולה.

(תוכן מקודם)

כתבה מעניינת:

שירה איסקוב שומרות הסף מפגש צילום ויצו כרמיאל

שירה שניצלה מרצח בידי בעלה פגשה את שומרות הסף בכרמיאל

שתפושירה איסקוב שלפני כשנה וחצי הותקפה ונפצעה קשה על-ידי בעלה לשעבר והפכה מאז לסמל המאבק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.