בית / חדשות / חדשות כרמיאל / סופית: אירועי יום העצמאות יועתקו לאמפיתיאטרון
חגיגות העצמאות ב-2016. צילום: אלכס הובר

סופית: אירועי יום העצמאות יועתקו לאמפיתיאטרון

54% מהתושבים שהצביעו בסקר מיוחד שערכה העירייה בפייסבוק הביעו תמיכה בקיום האירועים באמפי. למעלה מ-1200 תושבים השתתפו בהצבעה

מערכת זהר הצפון

אחרי שנים רבות שבהן נערכו אירועי יום העצמאות המסורתיים ברחבת העירייה ובמדרחוב, יועתק השנה האירוע המרכזי לאמפיתיאטרון.

ראש העיר כרמיאלעדי אלדר, הודיע השבוע על ההחלטה בעקבות סקר מיוחד שערכה העירייה בעמוד הפייסבוק שלה. הסקר שפורסם במשך כחודש ימים, הועלה לאחר פניות תושבים בנושא והנושא עמד במרכזו של דיון ציבורי ער שבו היו דעות התושבים חלוקות. המצדדים בהעתקת האירועים לאמפי טענו כי רחבת העירייה ובמדרחוב צרים מלהכיל את כל החוגגים ובמקום שוררים דוחק וצפיפות רבים הפוגמים בהנאת התושבים, מאידך טענו המצדדים בהשארת המצב הקיים על כנו, כי האמפי מרוחק מדי והעתקת האירועים אליו תפגע באווירת החג. 

בתום עריכת הסקר התברר כי למעלה מ-1200 תושבים הצביעו בו, 54% מתוכם הביעו תמיכה בהעתקת האירועים לאמפי, מקום שכבר שימש בעבר לאירועי יום העצמאות.

״בהתאם לתוצאות הסקר הנחתי את אלי שדה ראש מינהל תרבות לקיים את האירועים באמפיתיאטרון", מסר אלדר והוסיף: ״בהמשך נערוך סקר נוסף לגבי מיקום האירועים בשנה הבאה״.

פרט לאירוע המרכזי יתקיימו במהלך החג אירועים נוספים – אשר לא יועתקו לאמפי, ביניהם ערב שירה בציבור, הרקדה והפנינג ענק בפארק המחצבות ובפארק המשפחה. בתום החג ייערך ערב סטנד אפ לנוער בפארק המחצבות.

שתפו

כתבה מעניינת:

בחירות כנסת 2019-04-09

יום הבוחר

הבחירות לכנסת נפתחו בכרמיאל כסדרן – למעט כמה דיווחים על עיכובים במספר קלפיות מאת גיל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link