בית / חדשות / ספורט / כדורגל / איתי מרדכי התפטר מאימון מ.ס כרמיאל
איתי מרדכי התפטר מאימון מ.ס כרמיאל
איתי מרדכי התפטר מאימון מ.ס כרמיאל

איתי מרדכי התפטר מאימון מ.ס כרמיאל

בסיום המשחק נגד מעלות הודיע המאמן על התפטרותו, " במצב הקיים אני לא יכול להמשיך לעבוד בקבוצה".

על המגרש מ.ס כרמיאל יצאה עם נקודה ממפגש התחתית מול השכנה במעלות אשר הסתיים בתיקו 2:2 (אילן סויסה וחן ידען (פנדל)). הדרמה התחוללה דווקא לאחר שנשמעה שריקת הסיום כאשר מאמן כרמיאל איתי מרדכי כינס את הקבוצה והודיע להם שהוא לא ממשיך בתפקידו.

הסיבה לעזיבת המאמן היא ויכוח שהתנהל בינו לבין יו"ר הקבוצה ציון טויטו. במהלך המחצית הראשונה העיר בצעקות מרדכי לשחקנו אהוד מערבי על תפקודו במגרש, טויטו לא אהב את הדרך בה העיר מרדכי לשחקן והתפתח בניהם ויכוח שנרגע בהתערבות אנשי הספסל. השיא הגיע כאשר נשרק לזכות כרמיאל כדור עונשין מ – 11 מטרים. מרדכי הורה לחן ידען לבעוט ואילו טויטו רצה שאלירן עקיבא יבעט. מרדכי לא אהב את הערה של טויטו והתעקש שידען יבעט, מה שבסופו של דבר קרה.

איתי מרדכי: " בסיום המשחק כינסתי בחדר ההלבשה את השחקנים והצוות והודעתי להם שאני לא ממשיך לאמן אותם. במצב הקיים אני לא יכול להמשיך לעבוד בקבוצה. אני מאחל בהצלחה לקבוצה ואני בטוח שהם ישארו ליגה. יש פה אחלה שחקנים ואני מאוד מחובר אליהם. אני מאוד אשמח שהם יצאו מהבוץ שהם נמצאים בו".

מה הכוונה המצב הקיים ?
" אני לא צריך להגיד למה. אני חס וחלילה לא רוצה להגיד רעה על אף אחד. כל אחד והמחשבות שלו. הכל בסדר".

יו"ר הקבוצה ציון טויטו: " אני לא יודע למה הוא התפטר כי עוד לא דיברתי איתו. אם זו הסיבה שהוא התפטר אז בסדר, אין לי מה להגיד. אני עוד לא יודע מה יהיה. אני צריך לחשוב ולראות. אני אדבר איתו ואראה מה הבעיה  ואקבל החלטה".
הוויכוח ביניכם על הספסל הוביל אותו להתפטר
"  לא אהבתי את הדרך בה הוא דיבר אל השחקן. מאמן צריך לעודד את השחקנים שלו ולא אחרת.  בנוגע לפנדל, חשבתי שיש מישהו אחר קצת יותר מנוסה צריך לבעוט את הפנדל. הוא החליט שלא וזה מה שהיה. מותר לי להגיד מה שאני חושב".

הוא הסמכות המקצועית או אתה? 
" בסופו של דבר מה שהוא קבע זה מה שהיה. הוא הסמכות המקצועית. לי בתור יו"ר מותר לי להגיד מה שאני חושב. עובדה שבסופו של דבר חן ידען בעט ולא מי שאני חשבתי שצריך לבעוט. זה לא העניין. הסיפור הוא שאנחנו לא מצליחים לצבור נקודות. אנחנו נעשה מה שצירך לעשות".

יש מועמדים ?
" כרגע לא. אני לא יודע מה קורה וגם אין לנו כסף בשביל להביא מאמן מבחוץ. אולי נוותר על איתי מרדכי ונביא עוד שחקן. אני לא מתכוון להביא מאמן מבחוץ, נמצא פתרון בתוך המועדון".

אחת האפשרויות שעלו על הפרק היא שבלם וקפטן הקבוצה אילן סויסה ייקח את תפקיד המאמן, "אני כרגע רוצה להמשיך לשחק, אבל אם לא תהיה ברירה אני אקח את התפקיד הזה. כרגע אנחנו רוצים לעשות הכל כדי להחזיר את איתי לתפקיד. הוא לא הבעיה". 

ציון טויטו ואילן סויסה
ציון טויטו ואילן סויסה

כרמיאל עדין שקועה במקום הלפני אחרון עם 8 נקודות במאזנה. במחזור הבא הקבוצה תארח עוד יריבה לתחתית, מכבי צור שלום הנמצאת מקום אחד מעליה עם 10 נקודות.

 

שתפו

כתבה מעניינת:

כדורגלנים צילום אילוסטרציה פיקסביי 2019-03

אפליה? תלמידים מאגודות מקצועיות לא מורשים לשחק בנבחרות בתי הספר

תלמידים שמשחקים בקבוצות הרשומות בהתאחדות לכדורגל אינם יכולים לקחת חלק במשחקי ליגות בתי הספר. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable