אלדר התלונן בפני מפקד המחוז במשטרה על מפגעי הרעש בכפרי הסביבה

שתפו

מפקד המחוז הצפוני ניצב זוהר דביר בתגובה: “אירועי הקמת הרעש מטופלים בנחישות וללא משוא פנים”

ראש העיר עדי אלדר פנה אל מפקד מחוז הצפון של משטרת ישראל ניצב זוהר דביר, והתלונן כי “תושבי כרמיאל סובלים מזה שנים רבות מרעש בלתי סביר של ירי, זיקוקים, מוסיקה רועשת רמקולים של המואזין מכפרי הסביבה”…

ניצב זוהר דביר השיב השבוע לאלדר כי מתקיימת פעילות נרחבת בנושא: “הסוגיה המורכבת של הקמת רעש, על סוגיו, באזור המדובר ידועה ומוכרת לגורמי הפיקוד בתחנה ובמחוז ומטופלת כל העת ובאופן שגרתי”.

דביר הוסיף וציין כי “אירועי הקמת הרעש בכללם, מטופלים בנחישות וללא משוא פנים על ידי משטרת ישראל בשילוב עם גורמים שונים. בדומה, גם באזור המדובר מתבצע פעילות משטרתית שוטפת וענפה, הן גלויה והן סמויה, באופן שגרתי ועל פי הערכת מצב, להפסקת הרעש. ולראיה בעקבות הפעילות המשטרתית המתבצעת במקום נתפסו עשרות כלי נשק, נעצרו מאות חשודים בעבירות אמל”ח (אמצעי לחימה), בוצעו מאות חיפושים לאיתור אמל”ח ועוד. בנוסף, באזור המדובר וביתר אזורי המחוז, בוצעו שיחות והידברות עם נכבדי המגזר ועם המואזינים לשם יצירת הבנה ושיתוף פעולה לצורך צמצום אירועי הרעש”.

מפקד המחוז ביקש לציין כי “תחנת כרמיאל ועיריית כרמיאל פועלים יחד בנושא אכיפה באמצעות שיטור עירוני, שהוא בעצם המוביל לטיפול במפגעי סביבה ובעיקר מפגע רעש וזהו ייעודו, כך שגם לכם ישנה השפעה יחד איתנו באכיפה בנושא זה”.

כתבה מעניינת:

רכב דוח חניה תחנת רכבת צילום פרטי

נקנסים וכועסים: נהגים חונים במקומות אסורים בתחנת הרכבת בגלל מצוקת חנייה

שתפומצוקת החנייה מתגברת בתחנת הרכבת בכרמיאל: נהגים שלא מוצאים חנייה פנוייה נאלצים לחנות במקומות אסורים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.