בית / עולם העסקים / אלום מורן – המומחים שלכם לאלומיניום
אלום מורן עבודה 2016

אלום מורן – המומחים שלכם לאלומיניום

מאת גיל דובריש

אלום מורן בקיבוץ מורן הוקמה בשנת 2012 על-ידי שלושה אחים, כולם הגיעו עם ניסיון של 15 שנים לפחות בתחום העבודה באלומיניום. כיום, 6 שנים אחרי, יש להם למעלה מ-20 שנות ניסיון ואלום מורן היא אחת החברות המובילות בענף באזור הצפון. שירותיה מבוקשים בכל הארץ, הן על-ידי מוסדות, חברות ומפעלים והן על-ידי לקוחות בשוק הפרטי.

החברה מתמחה בייצור והתקנה של כל סוגי החלונות, החל מרמת ההזמנה ועד לסיום הביצוע. במפעל החברה מתקינים חלונות זכוכית על גבי פרופילים של קליל ואלובין, החברות המובילות בארץ, הן חלונות רגילים והן חלונות בלגיים שהפכו בשנים האחרונות לטרנד מבוקש. כמו כן מייצרים בחברת אלום מורן דלתות אלומיניום מעוצבות לחדרים – ואף כדלתות כניסה למעוניינים בכך. ניתן לשלב בעיצובים, דגמים שונים, צבעים ללא הגבלה ואף אלמנטים מזכוכית. אלום מורן מתמחה גם בייצור תריסי אלומיניום, תריסי אור, תריסים חשמליים ועוד וכן יצור והתקנת רשתות – מוצר מבוקש במיוחד למיגון מפני החרקים והיתושים בימי הקיץ החמים.

לקוח הפונה לחברה נהנה מהרגע הראשון מליווי מקצועי ויחס אישי. בשלב הראשון מגיע לבית הלקוח או לבית העסק נציג של אלום מורן, לייעוץ והתאמה אישית ללא התחייבות וללא תשלום! היועץ המקצועי מציג את האפשרויות העיצוביות הקיימות בפני הלקוח, תוך התחשבות בטעמו, בצרכיו ובתקציבו. צוות של החברה נשלח לביצוע העבודה בהקדם ובשיא המקצועיות, אם מדובר בפרויקט חדש הנמצא בבניה הצוות של החברה משלב את ההכנות וההתקנה של החלונות, הדלתות והתריסים במקביל לקצב העבודה על הפרויקט.

באלום מורן משתלמים כל העת בתחום מתוך כוונה להישאר מעודכנים בכל החידושים והפיתוחים בענף.

לקוחות המזמינים עבודות, ייהנו עתה מ-30% הנחה על כל העבודה, במסגרת מבצעי הקיץ החדשים. לפרטים אתם מוזמנים לחייג למספר 050-9288558.

חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל

שתפו

כתבה מעניינת:

גן העיר כרמיאל חיצוני

איך הפך גן העיר למתחם הבילוי המרכזי של הצפוניים?

כשנתיים חלפו מאז נפתח מתחם גן העיר בכרמיאל אבל נדמה שהוא נמצא כאן מאז ומתמיד. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable