אלון אזולאי וקפטן ג'ורג'. צילום: מדיה אלון אזולאי
אלון אזולאי וקפטן ג'ורג'. צילום: מדיה אלון אזולאי

אלון אזולאי וקפטן ג'ורג' יוזמים: תוכנית ביטחונית מקיפה לכרמיאל

שתפו

על רקע המצב הביטחוני אלון אזולאי רתם את היועץ לענייני ערבים במחוז ירושלים במשטרת ישראל, לשעבר סגן ניצב דורון זהבי (קפטן ג'ורג'), להקמת תוכנית ביטחונית כוללת לעיר כרמיאל. אזולאי: "ניתן מענה לאיומים הקרובים והרחוקים כאחד"

– מוגש מטעם רשימת "כרמיאל חדשה" –

ביטחון כרמיאל: על רקע מלחמת חרבות ברזל וההסלמה הביטחונית, רתם המועמד לראשות העיר, אלון אזולאי, את היועץ לענייני ערבים לשעבר במחוז ירושלים של משטרת ישראל, סגן ניצב דורון זהבי, הידוע בכינויו קפטן ג'ורג', ליצירת תוכנית ביטחונית מקיפה לעיר כרמיאל.

התוכנית הביטחונית החדשה לעיר כרמיאל צפויה להיות מוצגת על ידי אלון אזולאי וסגן ניצב דורון זהבי כבר במהלך השבועות הקרובים. בין מטרות התוכנית, הענקת מענה למכלול האיומים על העיר ותושביה, איומים משמעותיים המגיעים בעקבות הנשק והפשיעה בחברה הערבית וכן ניסיון העבר המלמד על חסימת כבישים והפעלת אלימות פיזית כנגד תושבי כרמיאל.

בנוסף, מציין אלון אזולאי, כי התוכנית צפויה להעניק מענה כולל לבעיית ההטרדות על ידי בני מיעוטים, הטרדות המופנות בעיקרן כלפי נשים ונערות צעירות. אירועים המתילים פחד על תושבות ותושבי העיר ופוגעים בחירות ותחושת הביטחון.

לצד זאת, התוכנית הביטחונית החדשה תייצר המלצות לפריסת כוחות משטרה ומתנדבים בכל רחבי העיר, תגבור כוחות אלו באמצעים שונים והמלצות לאימוץ טכנולוגיות ביטחוניות שייסעו בשמירה על תושבי העיר. התוכנית המלאה שצפויה להתפרסם לציבור בשבועות הקרובים, תועבר במלואה להמשך טיפול ולאימוץ המלצותיה גם לעיריית כרמיאל.

סגן ניצב דורון זהבי, קפטן ג'ורג', הוא מאנשי המשטרה הבכירים והמוכרים בישראל, ומי שהתפרסם בעת היותו חוקר שבויים בכיר, ונמנה על קבוצת החוקרים שהשתתפו בחקירת מוסטפא דיראני, חקירה שנועדה מדיראני מידע הנוגע לגורלו של הנווט הישראלי השבוי, רון ארד, שהוחזק על ידו.

אלון אזולאי התייחס לדברים ואמר: "ראינו כיצד במשך השנים האחרונות גברה הפשיעה בעיר כרמיאל, גברו ההטרדות ובעיקר תחושת חוסר הביטחון עלתה וגברה בקרב תושבי העיר. המצב הביטחוני וחוסר מוכנות העיר לשעת חירום, הביאו אותי למסקנה שיש צורך במענה מיידי, תוכנית סדורה ומפורטת, שתעניק מענה לבעיות אלו. בעיות שכבר שנים אף אחד לא מטפל בהן. קפטן ג'רג' הוא מהמומחים הגדולים בישראל לביטחון ואין לי ספק כי התוכנית שתתפרסם בהובלה משותפת של שנינו, תחזק את הביטחון. אני מצפה מעיריית כרמיאל לאמץ את המלצות התוכנית ולא לעשות פוליטיקה קטנה מעניין משמעותי וגדול כל כך עבור התושבים".

כתבה מעניינת:

רביד לוי ושרית הרוש עם בני ובנות שירות לאומי בזבולון

שירות עם משמעות

שתפומרפאות הקהילה של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מציגות שילוב בני ובנות שירות לאומי כחלק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *