צילום: מדיה אלון אזולאי
צילום: מדיה אלון אזולאי

אלון אזולאי מכריז על מבצע ״מקלטים מוכנים״ לבדיקת כשירות המקלטים בכרמיאל

שתפו

המועמד לראשות העיר כרמיאל הכריז על מבצע לבדיקת כשירות המקלטים בכרמיאל ומאות מתושבי העיר נרתמו למשימה. במסגרת הפעילות צוותי מוקד החירום של מטה ״כרמיאל חדשה״ בראשות אזולאי בודקים את המקלטים ומסייעים במידת הצורך בניקיון, שיפוץ והכנת המקלטים לשעת חירום

– מוגש מטעם רשימת ״כרמיאל חדשה״

המועמד לראשות העיר, אלון אזולאי, התייחס להכרזה על מבצע ״מקלטים מוכנים״: ״אנחנו כאן כדי לדאוג שלכל איש ואישה, יהיה מקלט ראוי, מתוחזק ונקי לשעת חירום. אנחנו בימים קשים מנשוא, ימים בהם רק אחדות העם תנצח וכך אני ועוד מאות המתנדבים שלנו פועלים. אניי קורא מכאן לכל מי שהמקלט שלו לא מתוחזק או לא מוכן לשעת חירום, צרו איתנו קשר באמצעות שיחת טלפון, באמצעות הודעת ווטסאפ או באמצעות הפייסבוק, ואנחנו נדאג להגיע ולסייע בהכנת המקלט לכל תרחיש״.

לוקח את המקלטים לידיים: המועמד לראשות העיר, אלון אזולאי, הכריז אתמול (יום שלישי, 10.10) על פתיחה במבצע לבדיקת כשירות המקלטים בכרמיאל, ובתוך שעות מאות מתושבי העיר התנדבו לסייע, זאת במסגרת פעילות מוקד החירום שהקים אזולאי נוכח ההסלמה הביטחונית.

אלון אזולאי קרא לתושבי כרמיאל לדווח למוקד החירום באמצעות מספר הטלפון – 054-288-8030 – על מקלטים מוזנחים או מקלטים שאינם מוכנים לשעת חירום, והתחייב להגיע בעצמו אל מקומות אלו ולסייע באמצעות צוותי המתנדבים בניקיון, שיפוץ והכנת אותם מקלטים לשעת חירום.

עם היוודע המידע על גודל האירועים הנוראיים בסוף השבוע האחרון ביישובי עוטף עזה, מהאירועים הקשים ביותר שידעה מדינת ישראל מאז הקמתה, הקים באופן חסר תקדים המועמד לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, בתוך ארבע שעות בלבד, מוקד חירום וסיוע מיוחד בהשתתפות מאות מתנדבים למען חיילי צה״ל ותושבי הדרום.

במסגרת פעילות מוקד החירום של ״מטה כרמיאל חדשה״ שהקים אזולאי, תחילה החל מבצע מיידי כבר ביום השבת והחג ובו אורגנו עשרות הסעות שהובילו מאות מחיילי כרמיאל לבסיסים בכל רחבי הארץ, בהתנדבות מלאה. בתוך כך, המשיך אזולאי להוביל את מבצע ההתרמה עבור חיילי צה״ל ותושבי הדרום, כאשר קרא לעשרות אלפי תושבי כרמיאל באמצעות דף הפייסבוק שלו, להגיע אל מטה ״כרמיאל חדשה״ על מנת להתנדב או לתרום ציוד.

עם תחילת השבוע והעמקת כניסתו של צה״ל אל המלחמה, התקבלו במוקד החירום של מטה ״כרמיאל חדשה״ מאות פניות של חיילים אשר ביקשו מזון וציוד. תרומות רבות הגיעו תוך שעות אל מוקד החירום ובהן מזון רב, כלי היגיינה, כלי מיטה ועוד. כל אלו, הועברו באופן ישיר אל כלל חיילי צה״ל ובפרט לחיילים, תושבי כרמיאל. בנוסף, קרא אלון אזולאי לציבור לתרום דם על רקע המחסור החמור בדם עבור אלפי הפצועים המטופלים בבתי החולים.

אלון אזולאי התייחס להכרזה על מבצע ״מקלטים מוכנים״ שיזם ואמר: ״אנחנו כאן כדי לדאוג שלכל איש ואישה, יהיה מקלט ראוי, מתוחזק ונקי לשעת חירום. אנחנו בימים קשים מנשוא, ימים בהם רק אחדות העם תנצח וכך אני ועוד מאות המתנדבים שלנו פועלים. אניי קורא מכאן לכל מי שהמקלט שלו לא מתוחזק או לא מוכן לשעת חירום, צרו איתנו קשר באמצעות שיחת טלפון, באמצעות הודעת ווטסאפ או באמצעות הפייסבוק, ואנחנו נדאג להגיע ולסייע בהכנת המקלט לכל תרחיש.״

הציבור מוזמן ליצור קשר עם מוקד החירום של אלון אזולאי במספרים הבאים:

054-288-8030 – אבי
052-802-4629 – פאבל

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …


תגובה אחת

  1. קובבה

    מה לא יעשו בפוליטיקה כדי לפאר מישהו שלא רטוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *