אלון אזולאי
אלון אזולאי. צילום: מדיה אלון אזולאי

אלון אזולאי משיק את קמפיין הבחירות: צביון, ביטחון ותעסוקה לכרמיאל ותושביה

שתפו

אלון אזולאי, המועמד לראשות העיר כרמיאל, משיק את קמפיין הבחירות ומסמן שלושה מסרים מרכזיים. שלטי הקמפיין עם תמונתו והמסרים המובילים עלו אתמול על אוטובוסים ועל שלטי חוצות: ״הגיע הזמן להוציא את כרמיאל מהקיפאון והדעיכה, ולהביא את העיר לשגשוג מחדש״

פורטל זהר.נט

זו ללא ספק יריית הפתיחה הרשמית לבחירות המקומיות בסוף השנה. המועמד לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, משיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר וחושף לראשונה את המסרים המרכזיים שיובילו את תוכניותיו לעיר ובהם: שמירה על הצביון היהודי, שיפור הביטחון העירוני במגוון תחומי החיים ומתן מענה הולם למצב התעסוקה והכלכלה המקומית בכרמיאל והאזור.

כחלק מהשקת הקמפיין לקראת הבחירות המקומיות שייערכו בסוף השנה, עלו שלטי הקמפיין של אלון אזולאי עם תמונתו והמסרים המובילים, על כלל האוטובוסים בעיר וכן על שלטי חוצות מובילים.

על הבחירה דווקא בשמירה על הצביון היהודי מסביר אלון אזולאי: ״יש מציאות ונתוני הלמ״ס מדברים בעד עצמם – כרמיאל הופכת לעיר מעורבת, התעלמות לא פותרת בעיות. עלינו להישיר מבט ולהתמודד תוך מציאת פתרונות יצירתיים על מנת לשמור על האיזון בין האוכלוסיות. בחמש השנים האחרונות הולכות וגוברות התחושות הקשות של היעדר הביטחון האישי בעיר, הצביון והמחסור הקשה בתעסוקה. כל אלו, באים לידי ביטוי בנטישה המונית של צעירים וותיקים כאחד את העיר. אזולאי מוסיף: ״ייהוד הגליל וחיזוק היישוב היהודי בגליל היא משימה לאומית, ואף הוגדרה ככזו על ידי מנהיגי ישראל לדורותיהם, וביניהם יגאל אלון, מיוזמי וממחזקי היישוב היהודי בגליל. החלטתי להירתם למאמץ הלאומי כדי להציל את העיר ולהובילה להצלחה, בדיוק כמו שאני יודע לעשות זאת בעולם העסקים״.

אלון אזולאי שילוט אוטובוסים צילום פרטי
שילוט של אלון אזולאי על אוטובוסים. צילום פרטי

על המצב הנוכחי של העיר ציין אלון אזולאי: ״על הנייר לכרמיאל יש את כל מה שצריך כדי להיות עיר מרכזית, מובילה ומשגשגת, אך ראש העיר חטא לתפקידו המרכזי – פיתוח והעצמת העיר – והיא נמצאת בקיפאון כבר חצי עשור״. עוד הוסיף אזולאי: ״בכוונתי לעדכן וליישם את החזון הלאומי הציוני, להפוך את כרמיאל לאבן שואבת עסקית ליזמים וצעירים, לשמור על ילדינו ולהביא אוכלוסייה חזקה נוספת. עלינו לפתח, להעצים, ולהפוך את כרמיאל לבירת הגליל – מה שאינה כבר שנים. אני מתחייב כי בראשותי תחזור כרמיאל להיות עיר חזקה ומובילה. נחזיר את התקווה והברק לעיניים של תושבי העיר כרמיאל״.

בנוסף ציין: ״אפתח לכרמיאל את דלתות כלל משרדי הממשלה באמצעות קשריי הענפים במסדרונות הכנסת ובלשכות השרים. אלו, יבואו לידי ביטוי בהכרה ובצורך להשקעה ממשלתית רחבה בעיר כרמיאל לטובת פיתוח הגליל כולו. אגיע להנהגת העיר עם תוכניות ויעדים ברורים על מנת להחזיר את התקווה לכרמיאל ולכרמיאלים ובקרוב מאוד, אחשוף בפני הציבור את כלל תוכניות אלו. אני מבטיח כי יש למה לצפות".

אלון אזולאי (49), נשוי לקרן ואב לארבעה, גדל והתחנך בכפר הילדים בכרמיאל. לאחר שירותו הצבאי ביחידה מיוחדת בחיל התותחנים MLRS, שב לכרמיאל והקים את ביתו ועסקיו. כיום, משמש כבעלים ויו״ר דירקטוריון 'קבוצת תגלית'. בנוסף, עמד אלון אזולאי בראש ארגון חברות הניקיון בישראל המאגד כ-230 חברות המעסיקות יחד כ-80 אלף עובדים, והוביל  את הארגון לחתימה על הסכם גג ביחד עם ההסתדרות לשיפור תנאי של העובדים בענף הניקיון. בנוסף, כיהן מטעם הארגון כחבר בכיר בנשיאות המגזר העסקי של ישראל, כחבר הנהלה בקרן הרווחה לעובדי הניקיון בהסתדרות החדשה ואף כיהן בעבר כחבר במועצת העיר כרמיאל.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …


תגובה אחת

  1. מיכאל אלוש

    אלון אזולאי ראש עיר מושלם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *