צילום: תקשורת אלון אזולאי
צילום: תקשורת אלון אזולאי

אלון אזולאי מתכוון לתת ״ברקס״ ללימודי הנהיגה בשבת

שתפו

בעקבות תלונות רבות מצד תושבים על בעיית מורי הנהיגה בשבתות, אלון אזולאי המועמד לראשות העיר כרמיאל מתחייב להגביל הוראת הנהיגה בשבת

– מוגש מטעם רשימת ״כרמיאל חדשה״ –

ברקס ללימודי הנהיגה בימי שבת בכרמיאל: בעקבות הצטברות תלונות רבות מצד תושבים בנושא לימודי הנהיגה בימי שבת, אלון אזולאי, המועמד לראשות העיר כרמיאל, מתחייב להגביל את הוראת הנהיגה בימי שבת. לדבריו, תופעת שיעורי הנהיגה של תושבי הכפרים דווקא בשכונות כרמיאל וברחובות הפנימיים בימי שבת, הפכה ממזמן לאירוע מוכר וידוע, על אחת כמה וכמה בשעות העומס, הן שעות אחרי הצהריים ולקראת צאת השבת.

תושבים רבים מספרים כי פעמים רבות, בעקבות אותם שיעורי נהיגה, פרק הזמן ליציאה מהשכונות או חציית העיר מצד אחד אל צידה השני, ארוך משמעותית מהרגיל – עד פי שניים מהזמן הממוצע. תופעה זו מוכרת לתושבים לא רק בכרמיאל, אלא גם בערים אחרות בצפון, כדוגמת עכו, נהריה ואפילו בחיפה.

אלון אזולאי התייחס לדברים ואמר: ״בכרמיאל יש לא מעט מורי נהיגה, איתם יש לי הכרות קודמת ומעמיקה, בין היתר עם האתגרים והצרכים של כל אחד. אני יכול לומר כי קיבלתי מאות תלונות מתושבים שאינם קשורים להוראת הנהיגה, על העומס ששיעורים אלו מוסיפים לדרכי הנסיעה בתוך העיר בימי שבת. לאור זאת, עם היבחרי לתפקיד ראש העיר, אני מתכוון להעביר חוק עזר עירוני שיגביל את הוראת הנהיגה בשבת, כך שהדבר יסייע לתושבי העיר להתנייד ביעילות בתוך העיר. יש לי אוזן קשבת למורי הנהיגה, כל הצעה חדשה או אחרת אני מתכוון לשקול בכובד ראש. אפעל למען תושבי כרמיאל במחויבות, כל זאת בכדי לספק חיים איכותיים וחזקים לתושבים״.

כתבה מעניינת:

אלון אזולאי וקפטן ג'ורג'. צילום: מדיה אלון אזולאי

אלון אזולאי משיק: התוכנית הביטחונית לעיר כרמיאל

שתפוהתוכנית הביטחונית של אלון אזולאי תעניק מעטפת מלאה למכלול האיומים על העיר ותושביה – בפשיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *