בית / חדשות / ספורט / כדורעף / אליצור כרמיאל נשארה בליגת העל
חדשות כרמיאל

אליצור כרמיאל נשארה בליגת העל

הקבוצה ניצחה בבית את הוד השרון 1:3 והבטיחה את מקומה בליגה הבכירה בעונה הבאה. קפלן: " נשארנו בזכות ולא בחסד. השחקנים הוכיחו הרבה בגרות ורצון להשאיר את הקבוצה בליגה"

מאת: אמיר שיבי

שני מחזורים לסיום העונה, אליצור כרמיאל הבטיחה את הישארותה בליגת העל. כרמיאל אירחה את היריבה שלה על המקום השמיני בפליאוף התחתון המקנה עונה נוספת בליגה הבכירה וניצחה אותה 1:3 (25:23, 24:26, 15:25, 24:26). כרמיאל נלחצה ברגעים רבים במשחק אך ידעה לסיים את שלוש המערכות הצמודות מתוך הארבע בכדי להגדיל את הפער מאליצור הוד השרון לשבע נקודות כשנותרו 6 נקודות בקופה ( לכרמיאל 18 נק', להוד השרון 11 נק') והבטיחה את מקומה בליגה בעונה הבאה. פאדי דאניאל היה המצטיין בשורות כרמיאל והליברו אוהד טל בן ה -17 הרשים מאוד.
מאמן הקבוצה אלכס קפלן היה מאושר בסיום המשחק, " נשארנו בליגה בזכות ולא בחסד. למרות שיש לנו קבוצה צעירה, היא מלאת כישרון ופוטנציאל והצלחנו להישאר בליגה שני מחזורים לסיום העונה. אני מאוד גאה בשחקנים שלי שעבדו קשה כל העונה ולא נשברו לרגע והאמינו בעצמם שאפשר להישאר בליגה. יש מלא פוטניציאל בקבוצה הזו שלא מומש עד הסוף. אני חושב שאם היו שני סיבובים ולא אחד לפני הפליאוף היו משיגים הרבה יותר ואולי אפילו מצליחים להגיע לפליאוף העליון. עכשיו אפשר לבוא בשקט לשני המשחקים האחרונים. אני מקווה שיהיה לנו תקציב לחזק את הקבוצה בעוד שחקן בעונה הבאה שיוכל להרים ברמה את השחקנים הצעירים שלנו ולשפר אותם".

בשבוע הבא (23/02) כרמיאל תצא למשחק חוץ נגד השביעית בטבלה (ראשונה בפליאוף התחתון) מכבי חיפה (25 נק'). שבוע לאחר מכן במחזור הסיום, תארח הקבוצה את האחרונה בטבלה ק.ק ת"א (7 נק').

שתפו

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל נערים 2019-03-22

נערי אליצור כרמיאל בדרך להישג היסטורי

קבוצת הכדורעף של נערי כרמיאל עם 4 נצחונות ב-4 משחקים מאת אלעד ז׳אן נערי אליצור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable