בית / חדשות / ספורט / כדורעף / אליצור סיימה את העונה עם ניצחון

אליצור סיימה את העונה עם ניצחון

הקבוצה מליגת העל בכדורעף ניצחה בביתה את ק.ק ת"א 2:3 וסגרה את העונה בטעם מתוק. קפלן: "שמח שסיימנו את העונה עם ניצחון"

מאת:אמיר שיבי

אליצור כרמיאל אירחה היום (שלישי) את האחרונה בטבלה ק.ק ת"א למשחק הנעילה של העונה. המשחק התקיים לפרוטוקול בלבד מאחר וכרמיאל הבטיחה את הישארותה בליגה ואילו האורחת מת"א נשרה לליגה הלאומית. במפגשים הקודמים בין השתיים העונה, כל קבוצה ניצחה פעמיים. (ת"א בליגה ובגביע). במאזן המערכות כרמיאל מובילה על ת"א 7:9.

המערכה הראשונה הייתה צמודה כאשר ת"א הובילה לכל אורך המערכה בהפרש של 3-4 נקודות. החבורה של אלכס קפלן לא הצליחה לייצר עליונות על נועלת הטבלה ועשתה הרבה טעויות בקבלה. למרות חזרה יפה של כרמיאל היא הפסידה את המערכה הראשונה 25:22.

המערכה השנייה נפתחה כמו הראשונה. ת"א עלתה ליתרון 5:2, אך נקודה מצוינת של פאדי דאניאל פרצה את הסכר עבור כרמיאל והיא השתלטה על המערכה וברחה ליריבה. כרמיאל ניצחה את המערכה השנייה ללא קושי 20:25, שיוויון 1:1 במערכות.

המערכה השלישית הייתה מלאת תהפוכות. כרמיאל פתחה מצוין ועלתה ליתרון מבטיח, 2:7. ת"א לא נשברה והפכה את התוצאה ל 11:10, כרמיאל חזרה לשיוויון 12:12, אך משם האורחת מהמרכז ברחה ליתרון 21:16. הגשות מצוינות של דולב ליבלינג החזירו את כרמיאל ל 21:21. הנקודות האחרונות היו צמודות ואף קבוצה לא הצליחה לברוח. שתי הגשות טובות של ת"א בצירוף טעות שיפוט הביאו לניצחון של ת"א במערכה 26:24 ויתרון 2:1 במערכות.

גם במערכה השלישית כרמיאל המשיכה ביכולת הלא טובה שלה לאורך המשחק, עשתה לא מעט טעויות ואיפשרה לת"א לעשות נקודות קלות ולעלות ליתרון מבטיח 14:9. שחקני כרמיאל לא אמרו נואש על המערכה והמשחק והפכו את התוצאה, 19:21, בדרך לניצחון 23:25 ו 2:2 במערכות.

אל המערכה החמישית והמכרעת כרמיאל עלתה מצוין ולא איפשרה לשחקני ת"א להשתלט על המערכה. כרמיאל ניצחה 12:15 ואת המשחק כולו, 2:3 וסיימה את העונה בצורה טובה.

מאמן הקבוצה אלכס קפלן אמר בסיום המשחק, "שיתפנו כמה שחקנים שלא זכו לקבל הרבה דקות במהלך העונה. התחלנו את המשחק לא טוב אבל לאט לאט נכנסנו לקצב. אני שמח שסיימנו את העונה עם נצחון".

 

שתפו

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל נערים 2019-03-22

נערי אליצור כרמיאל בדרך להישג היסטורי

קבוצת הכדורעף של נערי כרמיאל עם 4 נצחונות ב-4 משחקים מאת אלעד ז׳אן נערי אליצור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable