עליון + תחתון 3
בית / חדשות / ספורט / כדורעף / אליצור סיימה את העונה עם ניצחון
מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

אליצור סיימה את העונה עם ניצחון

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

הקבוצה מליגת העל בכדורעף ניצחה בביתה את ק.ק ת"א 2:3 וסגרה את העונה בטעם מתוק. קפלן: "שמח שסיימנו את העונה עם ניצחון"

מאת:אמיר שיבי

אליצור כרמיאל אירחה היום (שלישי) את האחרונה בטבלה ק.ק ת"א למשחק הנעילה של העונה. המשחק התקיים לפרוטוקול בלבד מאחר וכרמיאל הבטיחה את הישארותה בליגה ואילו האורחת מת"א נשרה לליגה הלאומית. במפגשים הקודמים בין השתיים העונה, כל קבוצה ניצחה פעמיים. (ת"א בליגה ובגביע). במאזן המערכות כרמיאל מובילה על ת"א 7:9.

המערכה הראשונה הייתה צמודה כאשר ת"א הובילה לכל אורך המערכה בהפרש של 3-4 נקודות. החבורה של אלכס קפלן לא הצליחה לייצר עליונות על נועלת הטבלה ועשתה הרבה טעויות בקבלה. למרות חזרה יפה של כרמיאל היא הפסידה את המערכה הראשונה 25:22.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

המערכה השנייה נפתחה כמו הראשונה. ת"א עלתה ליתרון 5:2, אך נקודה מצוינת של פאדי דאניאל פרצה את הסכר עבור כרמיאל והיא השתלטה על המערכה וברחה ליריבה. כרמיאל ניצחה את המערכה השנייה ללא קושי 20:25, שיוויון 1:1 במערכות.

המערכה השלישית הייתה מלאת תהפוכות. כרמיאל פתחה מצוין ועלתה ליתרון מבטיח, 2:7. ת"א לא נשברה והפכה את התוצאה ל 11:10, כרמיאל חזרה לשיוויון 12:12, אך משם האורחת מהמרכז ברחה ליתרון 21:16. הגשות מצוינות של דולב ליבלינג החזירו את כרמיאל ל 21:21. הנקודות האחרונות היו צמודות ואף קבוצה לא הצליחה לברוח. שתי הגשות טובות של ת"א בצירוף טעות שיפוט הביאו לניצחון של ת"א במערכה 26:24 ויתרון 2:1 במערכות.

גם במערכה השלישית כרמיאל המשיכה ביכולת הלא טובה שלה לאורך המשחק, עשתה לא מעט טעויות ואיפשרה לת"א לעשות נקודות קלות ולעלות ליתרון מבטיח 14:9. שחקני כרמיאל לא אמרו נואש על המערכה והמשחק והפכו את התוצאה, 19:21, בדרך לניצחון 23:25 ו 2:2 במערכות.

אל המערכה החמישית והמכרעת כרמיאל עלתה מצוין ולא איפשרה לשחקני ת"א להשתלט על המערכה. כרמיאל ניצחה 12:15 ואת המשחק כולו, 2:3 וסיימה את העונה בצורה טובה.

מאמן הקבוצה אלכס קפלן אמר בסיום המשחק, "שיתפנו כמה שחקנים שלא זכו לקבל הרבה דקות במהלך העונה. התחלנו את המשחק לא טוב אבל לאט לאט נכנסנו לקצב. אני שמח שסיימנו את העונה עם נצחון".

 

מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

אלכס אלכסינקו אלוף פראלימפי 2018-05

אלוף ושיאן אירופה מכרמיאל חולם להגיע למשחקים הפראלימפיים

אלכסנדר אלכסינקו (34) עלה ארצה בקיץ שעבר ומתגורר בכרמיאל. הוא מחזיק ב-80 מדליות ובשיא אירופה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 1

3 פופ אפ

SHOP NOW
close-link