אמא

שתפו

היי קוראים שלי, היום אני רוצה להקדיש את הטור שלי לאישה היקרה בחיי  – קוראים לה אמא.

אמא שלי שהביא אותי לעולם לפני כ-34 שנים סבלה את כל השגעונות שלי, חלמה מה היא רוצה בשבילי ואני תמיד רציתי ההפך, עברה איתי אהבה ראשונה, פרדה ראשונה, מריבות על בגדים, על מתי לחזור הבייתה, עם אילו בנות להסתובב, לישון בכנרת, לא לישון, המשבר הראשון ועוד כמה אחריו… ליוותה את הגיוס שלי, השחרור שלי, כמה היה קשה לי בדירה הראשונה לבד ואת תמיד ענית לי בטלפון בכל שעה…

אמא, עזרת לי לשלם את הלימודים, את שכר הדירה, בחרת איתי את התמונות לתערוכה הראשונה שלי. אפילו שלא תמיד הסכמת עם מה שאני עושה, עמדת מאחורי, חיתנת אותי ואני כמעט אחרי עשור, התגרשתי ואנחנו תמיד ביחד, עם כל כך הרבה אהבה…

היית בלידה שלי עם הילדה וזו אהבה שאין להסביר אותה. נתת לי ללכת לחפש את עצמי ואת האושר בצד השני של העולם, בכית איתי כשחליתי.טיפלת בי היית שם שהתעוררתי אחרי ניתוח, עם החיוך העצוב שלך שלא מעיז לשאול, “למה דווקא הבת שלי”… ושאלת אותי למה אני עצובה ועניתי לך שאני לא, פשוט קצת עייפה, ועד היום אנחנו מנסות לזכור איזה שיר רוק שמו לי בחדר ניתוח.

אמא נכון שתינו שונות אך בעלות רגישות נדירה, רק רציתי להגיד שבשבילי את יקירת העיר שלי, יקירת לבי, תודה שאת סובלת אותי לטוב ולרע.

אני מאחלת לך שנה של בריאות, שנינות, שמחת חיים, למרות גילך המופלג תמיד תישארי אמא צעירה בראש, שתלמדי לקבל דברים יותר בקלות ושתמיד נהיה שם אחת לשנייה, תודה על כל רגע שהיית שם בשבילי ושתהיי שם בשבילי. אני לוחמת בזכותך, את האישה הכי חזקה שפגשתי בחיי.

שלך תמיד בתך אורלי

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *