"אני מרוצה מהמשחקנים שלי"
"אני מרוצה מהמשחקנים שלי"

"אני מרוצה מהמשחקנים שלי"

שתפו

למרות ההפסד הביתי לכפ"ס 3:0 במערכות, מאמן אליצור כרמיאל אלכס קפלן שאב הרבה עידוד מהיכולת של שחקניו, בעיקר במערכה השלישית אותה כרמיאל הובילה כמעט עד לסיום

מאת: אמיר שיבי

אליצור כרמיאל אירחה הערב (מוצ"ש) את אחת הקבוצות הטובות בארץ ואחת הטוענות לכתר האליפות הפועל כפר סבא. האורחים הגיעו לאחר ניצחון באירופה ורצו להמשיך לעשות חייל גם בליגה. 100 צופים הגיעו לאולם הספורט בבית ספר "פסגות" ונהנו מכדורעף איכותי.

כרמיאל פתחה את המערכה הראשונה כאשר היא עלתה ראשונה על הלוח עם נקודה של דולב ליבלינג. לאחר מכן האורחת מכפ"ס השתלטה על המשחק ועשתה שמונה נקודות רצופות. כרמיאל הצליחה לצמק ל 11:6, אך המעופפים מהמשרון הראו עליונות במערכה הראשונה ולא נתנו לכרמיאל לחזור למרות שבנקודות האחרונות כרמיאל הראתה ניצוצות של כדורעף איכותי. 25:19 לכפ"ס במערכה הראשונה.

מנסים לחסום את שחקני כפ"ס
מנסים לחסום את שחקני כפ"ס

המערכה השנייה נפתחה צמוד. כל קבוצה מייצרת נקודה עד לשיוויון 3:3. לאחר מכן טעויות בקבלה של כרמיאל העלו את כפ"ס ליתרון 8:3. כרמיאל הצליחה לצמק עד ל 10:7 עם הנחתות מצוינות של ליבלינג ופאדי, אך כפ"ס העלתה הילוך וברחה פעם נוספת ל 16:9. כפ"ס לא נתנה לכרמיאל לחזור למשחק וניצחה גם את המערכה השנייה, 25:16.

כרמיאל פתחה מצוין את המערכה השלישית עם 0:5 מצוין. מאמן כפ"ס שעלה למערכה ללא הזרים צעק על שחקניו להתעורר אך כרמיאל המשיכה להוביל, 9:3, מה שהוביל את המאמן האורח לקחת פסק זמן. כרמיאל המשיכה להוביל את המערכה עם המון עידוד והתלהבות מצידה, 8:12. כרמיאל ניצלה את הירידה ביכולת של כפ"ס וברחה ל 10:16. שש נקודות רצופות של האורחים איזנו את התוצאה 16:16. כפ"ס שאבה עידוד וניצלה את הריפיון בקבלה של כרמיאל ועלתה ליתרון 19:17. כרמיאל צמצמה לנקודה אך גם למערכה הזאת כפ"ס לא נתנה לברוח וניצחה 25:19 והשלימה את הניצחון במשחק.

 המצטיין בשורות כרמיאל היה דולב ליבלינג הנחית 14 נקודות לכרמיאל, פאדי דאניאל וארטיום מולמוד הוסיפו 9 נקודות כל אחד.

דולב ליבלינג
דולב ליבלינג

כפ"ס מנצחת 3:0, אך בכרמיאל יכולים לשאוב עידוד מהמשחק ומהיכולת במערכה השלישית להמשך הליגה. מאמן כרמיאל אלכס קפלן אמר בסיום המשחק, " שיחקנו מול אחת הקבוצות הכי טובות בארץ. אולי אחרי המשחק היום השחקנים יתחילו להאמין שאפשר לעשות דברים יפים. חבל שלא הצלחנו לקחת את המערכה השלישית. למרות ההפסד אני מרוצה מהשחקנים שלי שהראו יכולת טובה בחלקים נרחבים מהמשחק. צריך להמשיך ולהשתפר ולצבור ניסיון".

אלכס קפלן
אלכס קפלן

לאחר חמישה מחזורים, כרמיאל במקום השביעי עם ארבע נקודות במאזנה. לקבוצה מצפים שני משחקים קשים בשבוע הקרוב. בשלישי (19:00) בחוץ נגד מכבי ת"א (מקום רביעי, 12 נק') ובמוצאי שבת (19:00) תארח כרמיאל את הדאבליסטית הפועל מטה אשר/עכו (מקום שלישי, 13 נק').

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל נערים עליה לליגת העל 2019-04

הרגע הבלתי נשכח של נערי אליצור כרמיאל

שתפונערי אליצור כרמיאל העפילו לליגת העל לראשונה בתולדות המחלקה. וגם: מה עשתה קבוצת הבוגרים של …


תגובה אחת

  1. למה אלדר לא משקיע בספורט….די כבר לרקוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.