אוהד אלנבוגן גיטרות צילום פרטי
אוהד אלנבוגן. צילום פרטי

אצל אוהד אלנבוגן המוזיקה היא דרך חיים

שתפו

אוהד אלנבוגן מכרמיאל הפך את אהבתו הגדולה למוזיקה לפרנסה נוספת ומשווק כלי נגינה ומוצרי אספנות כמו גרמופונים, תקליטים וקלטות במחירים מיוחדים. תגיעו לבקר

מאת גיל דובריש

בפעם הבאה שאתם מתכוונים לרכוש כלי נגינה לחוג של הילד או לעצמכם, כדאי שתגיעו לביקור אצל אוהד אלנבוגן. אוהד (35) מכרמיאל, נשוי ואב לשניים, הפך את אהבתו הגדולה למוזיקה למקצוע נוסף במקביל לעבודתו הקבועה, והקים לפני כשנתיים עסק ביתי למכירת כלי נגינה במחירים אטרקטיביים במיוחד וכן מוצרי אספנות כמו גרמופונים, תקליטים, דיסקים ואפילו קלטות טייפ.

״תמיד שמעתי מוזיקה, כבר מילדותי נמשכתי למוזיקה הים תיכונית הקלאסית, מוזיקת הנשמה השורשית – המזרחית, היוונית, הטורקית״ מספר אלנבוגן.

בגיל צעיר יחסית הוא החליט להפוך את האהבה שלו למוזיקה גם לפרנסה נוספת. בשלב הראשון התחיל לקנות ולמכור פטיפונים. ״אהבתי לשוטט בשווקים ולאתר מציאות מעניינות, לקנות אותן ולמכור לאספנים״, הוא משחזר. ״די מהר נכנסתי לעומק העניין וגיליתי עולם שלם של אספנות מוזיקה: גרמופונים, תקליטים ישנים, קלטות טייפ, דיסקים נדירים ומוצרי וינטז׳. משם התפתח העניין גם לשיווק כלי נגינה חדשים. התחלתי למכור גיטרות, עודים, טרבוקות, כול סוגי הסטנדים, ועוד. היום אני עובד עם חברות שמייבאות כלי נגינה לארץ ועובד ישירות עם חברות תקליטים כך שמציע למכירה הן אלבומים ישנים והן חדשים. הקהל שלי מורכב בעיקר מאנשים שאוהבים לנגן בתור תחביב מבלי שידרשו ׳לקרוע׳ את הכיס. לדעתי אין צורך לשלם אלפי שקלים כדי להגשים חלום ולנגן״ הוא אומר.

אוהד אלנבוגן מנהל את כול הפעילות של העסק, שנקרא ״גולדה כלי נגינה״ מביתו הפרטי. חלקים שלמים בבית מוקדשים למוזיקה, למוצרי האספנות ולכלי הנגינה. הלקוחות מגיעים אל אוהד ונהנים מהאווירה הביתית ומשירות אישי, ומהר מאוד מגלים את התשוקה שבוערת באוהד בכול הקשור למוזיקה. על רקע האהבה המשותפת למוזיקה, רבים מהלקוחות הופכים לחברים. אוהד שומר על קשר עם לקוחותיו הקבועים מקפיד לעדכן את אותם בוואטסאפ לגבי הגעתם של מוצרים חדשים. ״כול העיסוק הזה הוא מתוך אהבה אישית ולא מתוך מטרות רווח, זה הכיף שלי״ הוא מסביר ומוסיף: ״לכן גם המחירים אצלי נמוכים הרבה יותר באופן עקרוני מאשר בחנויות העוסקות בתחום״.

כאשר אוהד מדבר על המחירים הנמוכים אצל ״גולדה כלי נגינה״, הוא באמת מתכוון לזה. כך למשל הוא משווק גיטרה קלאסית שמומלצת ע״י מורים לתלמידי נגינה במחיר התחלתי של 200 ש״ח, גיטרה אקוסטית החל מ-300 ש״ח וגיטרה חשמלית החל מ-500 שקלים. עודים מצריים ניתן לרכוש אצלו במחיר של 600 ש״ח כולל התיק והמפרט ועודים טורקיים החל מ-800 ש״ח. טרבוקות טורקיות החל מ-300 ש״ח בלבד כולל תיק. כול הכלים חדשים ובאחריות.

ליצירת קשר ניתן לחייג או לשלוח הודעת וואטסאפ לאוהד בטלפון 054-7509014. ביקורים – בתיאום מראש.

(תוכן מקודם)

תמונות לדוגמה ממבחר הפריטים למכירה (צילומים פרטיים)

כתבה מעניינת:

משרפה באושוויץ. צילום גיל דובריש

הביקור שלי באושוויץ

שתפושלושה דורות במחנה השמדה אחד: קצת לפני שהקורונה פרצה לחיינו, ביקרתי עם אמא שלי, שורדת …


תגובה אחת

  1. עמירם

    אחלה אוהד עלה והצלח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.