גילגולים כרמיאל. צילום עודד קרני
גילגולים כרמיאל. צילום עודד קרני

ארטיום דולגופיאט, מאחוריך!

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

בימים שבהם כולנו בישראל עדיין חוגגים את מדליות הזהב ההיסטוריות וההצלחה מסחררת בענף ההתעמלות במשחקים האולימפיים בטוקיו, העיניים כבר נשואות אל עבר דור העתיד של ההתעמלות הישראלית. באקדמיה למצויינות בהתעמלות גילגולים שבכרמיאל, תומכת חברת כתר ב-8 ילדים וילדות שמנסים ולהגשים את החלום שלהם – להגיע לאולימפיאדה ולזכות במדלייה. במסגרת שיתוף הפעולה הזה, נשלחו השבוע מתעמלות מגילגולים כרמיאל למחנה אימונים לימודי בפינלנד, בהשתתפות מתעמלות מכל רחבי אירופה.

גילגולים הוקמה בכרמיאל בשנת 2013 ע"י מעין מירקין וטל פז, שתי חברות ילדות שאת אהבתן לתחום התעמלות הקרקע הן מעבירות גם לילדים ולילדות אותם הן מאמנות.

במציאות בה הספורט הישראלי אינו נהנה מתמיכה כמקובל בשאר בעולם, כשרון ומוטיבציה לא תמיד מספיקים. חברת כתר חברה לעמותת גילגולים מתוך כוונה לתמוך בדור הבא של מתאמני הקרקע. לחברה מספר מפעלים בצפון הארץ ובפרט בכרמיאל, מכאן שחיבור למקום ולקהילה שבה הוא ברור.

אחרי הזכייה של המתעמל הישראלי במדלייה, סיפרו טל ומעיין כי הן צופות פריחה לענף וכי המדליה של דולגופיאט תמלא את האולמות בילדים שחולמים להיות ארטיום הבא. לדבריהן, ״כדי להצליח באמת דרושה התמיכה החיצונית. בזכות תמיכתה של 'כתר' בשנה האחרונה, אנחנו מצליחים לאמן כאן נבחרת צעירה עם המון פוטנציאל".

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

גילגולים כרמיאל ליאן מן. צילום: עודד קרני
ליאן מן. צילום: עודד קרני

כתבה מעניינת:

מרוץ הלילה ביג כרמיאל צילום איריס גליקמן

הצליח ובגדול: קונינסקי רוצה להפוך את מרוץ הלילה למסורת שנתית

שתפוקרוב ל-800 רצים ורצות לקחו חלק במרוץ הלילה הראשון של כרמיאל שהתקיים לאורך 4 מסלולים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.