נוף חוץ לארץ צילום אילוסטרציה
נוף חוץ לארץ צילום אילוסטרציה: FreePik

אשדוד-סיטי Here we come!

שתפו

"אבל אני אוהב להיות בבית, עם התה והלימון והספרים הישנים…."

שנת 2020 תיזכר לכולנו כנראה, כשנה שבה היינו יותר בבית מאשר בכל מקום אחר. בין סגר לבידוד וחוזר חלילה, שהינו זמן רב בין ארבעה קירות ביתנו, מה שהביא רבים מאתנו לתהות על קנקנו של הקנקן שלנו וגם במה שיש בתוכו. האם אנחנו מתגוררים בדירה שמתאימה לנו בגודלה? האם הדירה שלנו מתאימה לנו באופייה? האם בכלל המיקום שלה נוח לנו? אין זה פלא אם כך, שניתן היה לראות עלייה בביקוש לדירות גן או בעלות מרפסת, למשל, בחודשים האחרונים. בין הערים המובילות בביקוש כזה נמצא את אשדוד. לצד ההאטה בבנייה בפרויקטים חדשים, בחסות הקורונה, באשדוד המשיכו לבנות בפרויקטים שכבר אושרו לבנייה קודם לכן.

אשדוד- התחדשות עירונית עם הפנים קדימה!

אשדוד מחולקת לרובעים. חלקם, באופן טבעי, נחשבים ליוקרתיים יותר מאחרים. ככל שמתקרבים לרצועת החוף הנחשבת לאזור מבוקש אף היא, המחיר עולה בהתאמה ולכן רבים מהפרויקטים החדשים באשדוד מתרחשים באזור זה.

בכל רגע נתון תוכלו לקרוא על פרויקט חדש של דירות חדשות ופרויקטים באשדוד, כאלה שכבר יצאו לשיווק וכאלה שנמצאים לפני אישורים וועדות. הסיבה לכך היא הביקוש הגדל של זוגות צעירים לדירות חדשות בעיר ומחירי הדיור האטרקטיביים. מצב זה הביא לכך שלפני למעלה משלוש שנים נחתם בין המדינה לביו ראש עיריית אשדוד הסכם הגג אשר במסגרתו ייבנו כ-30 אלף דירות חדשות בעיר. במסגרת התכנית הזו ולקראת העשורים הבאים ייקחו חלק פרויקטים רבים אשר יועדו לצעירים בעיר וישנו את פני העיר. על פי ההסכם הזה ייבנו דירות חדשות לצד מתחמי תעסוקה, פארקים ציבוריים, מוסדות ציבור וקריית ספורט. אחד הפרויקטים שאושרו לאחרונה במסגרת ההסכם הזה הוא 'בית ואופק' שעתיד להוסיף 400 דירות חדשות ברובע י"ג שבדרום מזרח העיר. בפרויקט המשווק כמתחם הצעירים, באזור הקאנטרי, ייבנו ארבעה מגדלים בני 22 קומות, כאשר קומות הקרקע יהוו קומות מסחר. המתחם יכלול גם פארק, מבני ציבור ושטחי מסחר ומשרדים. על פי התכנית הזו, הדירות החדשות יוקצו לשכירות ארוכת טווח, לתקופה של כעשרים שנים.

בכלל, בשנים האחרונות מתגבשים עוד ועוד פרויקטים באשדוד המציעים שכירות ארוכת טווח.

גם רובע א' בעיר וגם ברובע ד' בעיר צפויים להתחדש בכ-1400 דירות חדשות בכל אחד מהם.

הסיבות לביקוש הגבוה לדירות חדשות בקרב צעירים באשדוד הן רבות,  העיר נגישה לערים מרכזיות אחרות בזכות תחנת הרכבת וצמידותה לכביש 4. אשדוד מחדשת פניה ופניה הן לעתיד, למודרניזציה ולעירוניות. היא מציעה שפע תרבותי, קולינרי, תעסוקתי וכל מה שמטרופולין צריכה להציע לתושביה, כך שאין זה פלא שהפכה למבוקשת כל כך. רצועת החוף שלצדה היא שוכנת היא בין היפות בארץ, אם לא היפה ביותר.

 

(תוכן מקודם)

*** Best Links

כתבה מעניינת:

קבלן בניין צילום אילוסטרציה פריפיק

קבלן מפתח – לכל פרויקט בנייה

שתפומערכת פורטל זהר.נט להביא פרויקט מרעיון לביצוע, ואז מביצוע לגמר, זה לא בדיוק קל. כשמדובר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.