בית / משפחה פלוס / אהבה וזוגיות / אתרי הכרויות
בהתחלה לא הייתי בקטע הזה בכלל. מה, רק עכשיו התגרשתי, אני רוצה קצת שקט, לבלות, לנסות, להבין מי נגד מי. לאחר תקופה מסויימת שבה הייתי לבד, שנתיים כמעט, החלטתי שאכן הגיע הזמן לבדוק מה קורה.

אתרי הכרויות

היי שמי אורלי שונטל לוין דרור, גרושה פלוס ילדה. כל החברות שלי דאגו לי מפני שאני לבד ובלי זוגיות, אז הן המליצו לי לצאת מהבועה ולמצוא את האחד החדש בשבילי.

בהתחלה לא הייתי בקטע הזה בכלל. מה, רק עכשיו התגרשתי, אני רוצה קצת שקט, לבלות, לנסות, להבין מי נגד מי. לאחר תקופה מסויימת שבה הייתי לבד, שנתיים כמעט, החלטתי שאכן הגיע הזמן לבדוק מה קורה.

הדבר הראשון שעשיתי הוא להיכנס למספר אתרי הכרויות. גיליתי שם חיים שלמים והזויים לגמרי בכל מה שקשור לבינו לבינה. אני בגילי המופלג יחסית, חשבתי שאני יודעת כמעט הכל, אבל הבנתי שכנראה שאני לא יודעת כלום.

אז קבלו על קצה המזלג (ובהמשך הטורים שלי בהרחבה) על מה שבחורה חווה באתר הכרויות. כמה תובנות עיקריות: גיליתי שיש כמה טיפוסים של גברים שפונים לאתרים מסוג זה. הנה כמה סוגים עיקריים:

– ”גברים” הם ילדים שמחפשים פאן. למה? אולי כי אני גרושה עם ילדה ונראה להם שילד בן 22 יעייף אותי.

– או מצד שני, יש כאלה שיכולים להיות האבא שלי. ואז אני מגלה שוואלה, בנות גילי אמורות לאהוב גברים בני 55, 60 וזה די מעניין…

– יש עוד טיפוס אופייני של גברים באתרי הכרויות: רווקים בני 38-39 שגרושה פלוס ילדה לא ממש עושה להם את זה. הרי למה בעצם הם לבד כל-כך הרבה שנים? כנראה לא רוצים ילדים, זה לא חלק מהתוכניות שלהם בחיים.

בשורה התחתונה, אני צריכה להמשיך למצוא את האחד והיחיד. ולפרודים מביניכם שאין להם תמונה באתר, אבל מוכנים לשלוח תמונה במייל האישי – חבל רק שאתם מצטלמים בתא השירותים של הבית. הרי אתם טוענים שאתם פרודים, אז למה לא להצטלם בסלון? אולי אתם מרגישים לא נוח, כי האשה נמצאת בחדר ליד?…

בנימה אופטימית זו אני אמשיך לחפש אהבה בדרכים שלי, הישנות והמוכרות ולכם חברים שבת של אהבה, סקס ושמחת חיים. שבת שלום!

אורלי דרור

shantal101980@walla.com

שתפו

כתבה מעניינת:

האם לרומנטיקה יש מקום בעולם המודרני?

מאת: אלה ויינטראוב מה זו בכלל רומנטיקה? כל אחת מאיתנו נותנת פרוש למושג לפי ראות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable