ההופעה של חנן בן ארי בכרמיאל. צילום מתוך שידורי ערוץ 12
ההופעה של חנן בן ארי בכרמיאל. צילום מתוך שידורי ערוץ 12

בגלל ההתקהלות: הזמר חנן בן ארי קטע את המופע

שתפו

הקהל הכרמיאלי הצמא לבידור הגיע בהמוניו למופע הכפול של חנן בן ארי והזמר נאלץ להפסיק: ההתקהלות – בניגוד לחוק. האם בן ארי צדק? רדו לסוף הכתבה והצביעו בסקר שלנו

מאת גיל דובריש

הזמר חנן בן ארי שהופיע ביומיים האחרונים בכרמיאל נאלץ להפסיק את המופע שלו באמצע וזאת בשל התקהלות רבה של אנשים בניגוד להנחיות.

הזמר הידוע הגיע בימים ראשון ושני למופע כפול בכרמיאל. בהתחלה פורסם כי הוא אמור להסתובב על גבי משאית ברחובות העיר, דומה מאוד להופעות שהתקיימו במהלך הסגר הראשון. רק בהמשך התברר כי לפי התוכנית התבקש הזמר להופיע בחמש שכונות בכל סבב, כרבע שעה לכל היותר בכל שכונה תוך כדי שמירה על ההנחיות כשעל הציבור להקפיד על מרחק של 2 מטר בקפסולות ועל עטיית מסכות. לכן, המשאית שהסיעה את חנן בן ארי לא עברה בכל הרחובות בכרמיאל אלא עצרה בכמה מוקדים מרכזיים. התושבים בעיר שצמאים בסגר לקצת בידור והופעות, הגיעו למוקדי המופעים, מה שיצר התקהלויות גדולות. ביום שני (אמש) נוצרה התקהלות שיא בהשתתפות עשרות רבות של תושבים – והזמר הפסיק את המופע כשהוא מתנצל בפני הקהל, לדבריו נאלץ לקטוע את ההופעה כי הוא מודאג מההתקהלות הגדולה מטעמי סכנה לבריאות הציבור וכן משום שהיא מהווה עבירה על החוק. הוא סיים את דבריו באמירה: "מבטיח שאפצה אתכם, אין עוד עיר כזו בעולם!"

הסיפור הגיע עד למהדורות החדשות של הערוצים הגדולים באינטרנט ובטלוויזיה, שם הישוו את ההתקהלות לא פחות ולא יותר למקרים דומים שהיו בערים חרדיות.

פנינו לעיריית כרמיאל ובתגובה נמסר לנו: "שני המופעים של זמר השנה חנן בן ארי התקיימו על משאית בדומה למופעים שהתקיימו בכל רחבי הארץ בערב יום העצמאות ובתיאום עם המשטרה.

ראש העיר משה קונינסקי ביקש לפני כל מופע שחלף על פני 5 שכונות מדי יום ברחבי העיר – בכל שכונה כ-15 דקות לשמור על ההנחיות ולעטות מסיכות. הכל בכפוף למרחק של ק"מ הליכה מהבתים בכל שכונה בדיוק עפ"י הכללים הנדרשים בהפגנות ובתפילות. ניתן להגדיר : הפגנה רוחנית תרבותית.

תושבי כרמיאל ממושמעים ואחראים ומצויים בסגר ומקיימים את הנחיות הסגר כנדרש. ראש העיר רצה לחזק את רוחם בימים אלה ולכן נבחר להופיע זמר השנה חנן בן ארי. אנחנו מאחלים לתושבי כרמיאל ולכל בית ישראל מועדים לשמחה".

האם חנן בן ארי צדק לדעתך כשהפסיק את המופע באמצע?

גם זה אולי יעניין אתכם:

כתבה מעניינת:

תמונת ארכיון. אין קשר לכתבה. צילום תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

דליקה פרצה בדירת מגורים: אדם חולץ מהבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם ניצל בנס כשחולץ על-ידי כוחות שיטור וכיבוי מדליקה שפרצה בדירה בה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.