משה קונינסקי צילום דוברות העירייה 1288
משה קונינסקי. צילום דוברות העירייה

בגלל המאבק בקורונה: משרד הביטחון העניק תעודת הערכה לקונינסקי

שתפו

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי הוא אחד מ-25 ראשי רשויות בארץ שקיבלו תעודת הוקרה והערכה על מנהיגותו ותרומתו במאבק המשותף למיגור נגיף הקורונה

מערכת פורטל זהר.נט

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי הוא אחד מ-25 ראשי רשויות מקומיות בארץ שקיבלו השבוע תעודת הערכה והוקרה ״אנשי חיל״ החתומה בידי שר הביטחון בני גנץ על מנהיגות ותרומה למיגור נגיף הקורונה בארץ.

כרמיאל הייתה בין הערים הראשונות שהקימו מערך חקירות אפידמיולוגיות עם 6 חוקרות שאיפשר ניתור של חולים, הכנסה לבידוד ושמירה על קשר רציף עם החולים והמבודדים תוך דאגה לכל צרכיהם : למי שהיה צורך בתרופות, רכישת נזון ואפילו הוצאת כלבים לטיול.

מתחם החיסונים בכרמיאל פעל במרכז ברוך בשיתוף פעולה בין העירייה לבין פיקוד העורף וקופות החולים, במקום התקיים מבצע חיסונים רחב היקף בשיתוף עם מד"א ופיקוד העורף.

אל תפספסו את הכתבות האלה בפורטל:

ראש העיר משה קונינסקי אמר כי ״הזכייה בתעודת ההוקרה וההערכה שעליה חתום שר הביטחון בני גנץ היא בראש ובראשונה בזכותם של התושבים. לשמחתי, במחוז הצפון כרמיאל הינה מהמובילות בארץ בשיעורי ההתחסנות כ- 98% מעל גיל 60 מחוסנים – בין 10 הערים המובילות, כ-88% מהאוכלוסייה מעל 16 מחוסנים. בנוסף, העירייה ארגנה כ-60 ימי דרייב אין והיא נמנית על הערים המובילות בארץ באחוז המתחסנים יחסית למספר התושבים״.

קונינסקי שיבח את ראשי המכלולים, ראשי המינהלים, המנהלים וכמובן כאמור את עובדי העירייה, שלדבריו ״עבדו במסירות רבה למען רווחתם של התושבים במהלך השנה המאתגרת ואני מודה להם מאוד על כך. תעודת ההוקרה וההערכה שייכת להם בראש ובראשונה״.

משה קונינסקי עם תעודת ההערכה. צילום דוברות העירייה
ראש העיר עם תעודת ההערכה. צילום דוברות העירייה

כתבה מעניינת:

ילדי אלוט עם כוכבי ברצלונה. צילום שלומי מזרחי

כשילדים על הרצף האוטיסטי מכרמיאל פגשו באגדות הכדורגל של ברצלונה

שתפואגדות הכדורגל של ברצלונה פגשו על הדשא את הילדים של עמותת אלו"ט מכרמיאל ומכל הארץ. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.