תחנת הרכבת בכרמיאל. צילום ארכיון
תחנת הרכבת בכרמיאל. צילום ארכיון

בגלל הקורונה: הגבלות על תנועת הרכבות בכרמיאל

שתפו

מאת גיל דובריש

שיבושים בתנועת הרכבות בכרמיאל בגלל הקורונה. תחנת הרכבת בכרמיאל, ויחד איתה גם תחנת אחיהוד, יפעלו היום (חמישי 13.1.22) באופן חלקי בלבד. הרכבות יפעלו בשעות השיא בלבד.

עקב ריבוי המאומתים לקורונה בקרב עובדי רכבת ישראל, נאלצת הרכבת לצמצם בקווים הפחות עמוסים כדי שמור על פעילות תקינה בקווים המבוקשים יותר. לא נמסר עד מתי השינויים יהיו בתוקף, וכדאי להתעדכן באתר רכבת ישראל כדי ללמוד על מתכונת הפעילות בימים הבאים.

מרכבת ישראל נמסר כי ״בשל המשך העלייה בהיקף התחלואה של אנשי הרכבת, בדגש על מקצועות חיוניים להפעלת תנועת הרכבות כגון נהגים, פקחים וכו׳ רכבת ישראל נאלצת לבצע… שינויים בתנועת הרכבות. זאת בהתאם לשיקולים הנלקחים בחשבון כגון ביקושי נסיעות לקו״.

במסגרת השינויים, היום יפעלו רכבות בתחנות כרמיאל ואחיהוד בשעות השיא בלבד – 6:00-9:00 בבוקר, 15:00-18:00 אחה"צ. היסעים יופעלו עבור הנוסעים בשעות בהן לא תופעלנה רכבות.

האם השינויים האלה צפויים להימשך גם בימים הבאים? הפנינו את השאלה לדובר רכבת ישראל ובתגובה נמסר לנו: ״אנחנו מבצעים הערכות מצב מספר פעמים ביום ועל בסיס זה מקבלים החלטות לגבי יום המוחרת, אבל אפשר לומר בוודאות די גדולה שהשינויים ימשכו גם ביום ראשון״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

מרכז נוחות מרכז רפואי זיו בית חולים צפת דוברות מרכז רפואי זיו

אם כבר מגיעים לבי״ח צפת: נפתח מרכז חנויות חדש

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם כבר אתם מגיעים עד למרכז הרפואי ע״ש זיו (בית החולים) בצפת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.