סניף הדואר המרכזי בכרמיאל. צילום ארכיון
סניף הדואר המרכזי בכרמיאל. צילום ארכיון

בגלל התפרצות קורונה: סניף הדואר המרכזי נסגר

שתפו

לאחר שארבעה מהעובדים בסניף הדואר הראשי של כרמיאל התגלו חיוביים לנגיף הוחלט אמש (שני) להפסיק את השירות לציבור הרחב

מערכת פורטל זהר.נט

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

סניף הדואר המרכזי בכרמיאל סגור והשירות לציבור הופסק הבוקר (שלישי, 8.12.2020) וזאת בעקבות התפרצות קורונה במקום.

לפורטל זהר.נט נודע כי כבר בשבוע שעבר אחת העובדות, תושבת עראבה חשה ברע וביצעה בדיקות לקורונה אך התוצאות התעכבו. ביום חמישי היא הודיעה שלא תגיע לעבודה. ביום ראשון השבוע עובדת נוספת שעשתה בדיקה לפני שיצאה לחופשה בים המלח קיבלה תוצאה חיובית. בעקבות זאת, כל עובדי השירות נבדקו אתמול (שני) והתברר ששני עובדים נוספים, אחד מהם בכיר, נדבקו בנגיף. בסך הכל 4 עובדים חיוביים, שלושה מהם תושבי כרמיאל.

למרות מקרי הקורונה בדואר, רק אתמול (שני) בלילה הוחלט לסגור את סניף הדואר לציבור. שירות המשלוחים והחבילות יושבת מחר (רביעי) ליום אחד בשל בדיקות לעובדים. קבלת השירות לציבור ולבעלי העסקים יושבת עד להודעה חדשה. תושבים שזקוקים לשירותי דואר פנו לסניפים הפועלים בין השאר בקניון לב כרמיאל ובגבעת רם, מה שיצר עומס מוגדל על סניפים אלה.

בעל עסק מכרמיאל סיפר לנו: ״זו בעיה, כי הכל תקוע עכשיו, אין שירות ואי אפשר לעשות שום דבר, אין קבלת קהל ודברי דואר חשובים לא ימסרו עד שהסניף יפתח מחדש״.

מדואר ישראל נמסר לנו: ״לצערנו, עקב מחלת עובדים הסניף הראשי בכרמיאל נסגר. אנו עושים מאמצים לפתיחתו בהקדם ובשלב זה, ניתן לקבל שירותי דואר בשלוש יחידות דואר נוספות אשר פועלות בעיר ובשישה מרכזי מסירת חבילות הפועלים בעיר".

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …


תגובה אחת

  1. ההדבקות לא מאחד הלקוחות אלא מאחת העובדות בסניף…גם ככה לא מלא בלקוחות ואלה שמחכים בתור שמים מסיכה כנדרש…יש גם קטע מרגיז שהעובדות מדברות בקול חזק אחת עם השניה כמו בשוק וזה מפריע לחלק מהלקוחות..לתשומת לב ההנהלה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.