בית / עולם העסקים / בואו ללמוד קראטה שוטוקאן ריו בכרמיאל עם אבי לובוביץ
חדשות כרמיאל

בואו ללמוד קראטה שוטוקאן ריו בכרמיאל עם אבי לובוביץ

מערכת זהר הצפון

שנת פעילות חדשה נפתחת בחוגי הקראטה בהדרכת אבי לובוביץ (32), דאן 2, ברשת המתנ״סים. לובוביץ מלמד בשיטת שוטוקאן ריו, ואם השם הזה נשמע לכם מוכר, זה משפני שאת השיטה הנחיל בכרמיאל, סנסאי איזידור פלד, אשר אבי היה מתלמידיו הנאמנים והמובילים.

החוגים בהדרכת לובוביץ יתקיימו במתנ״ס מרכז המתחדש ומיועדים לכיתות גן עד י״ב, בחלוקה לפי גילאים כמובן, ובכל הרמות – ממתחילים ועד למתקדמים. ההרשמה פתוחה לבנים ולבנות כאחד.

אבי מספר, כי מה שמאפיין את שיעורי הקראטה שלו הם הגישה השונה לילדים: ״עם השנים צברתי ניסיון רב בעבודה עם ילדים בתחומים שונים, ביניהם טיפוליים, הגישה שלי לחניכיי היא סובלנית וידידותית, אני מקפיד על הענקת יחס אישי לכל ילד, על-אף שמדובר במסגרת קבוצתית ואני מקפיד על התאמת רמת ההתקדמות ליכולתם של כל ילד וילדה״.

לדברי אבי, היתרונות הבולטים בלימוד קראטה הם חיזוק הביטחון העצמי אצל הילד, הקניית כלים להגנה עצמית והצלחה בהתמודדות עם קשיים שונים, כמו קשב וריכוז, מוטוריקה גסה ועדינה ושיפור הקואורדינציה. ״ילדים שלומדים קראטה, לומדים לאזן את עצמם טוב יותר והדבר משפיע על איכות חייהם״, אומר אבי. ״ולא פחות חשוב, הקראטה מלמד את הילדים לבנות את האני העצמי שלהם בצורה הטובה ביותר״.

ההקפדה בחוגים של לובוביץ היא על עבודה בקבוצות קטנות, במיוחד בגיל הצעיר וזאת כדי לתת מענה ויחס אישיים לכל ילד וילדה. הבסיס הוא לימוד קאטות הן בתנועות הבסיסיות והן בתרגול ובהמשך – תרגול בזוגות על בסיס התרגילים שנוצרים מתוך הקאטות. הילדים מתוגמלים בהתאם, כל אחד לפי רמתו והישגיו הוא ובמקביל מפתחים את ביטחונם העצמי.

אבי מזמין את כולם לשיעור ניסיון בחינם וללא התחייבות. לנרשמים מובטח מחיר אטקרטיבי במיוחד! החוגים יתקיימו במתנ״ס מרכז המתחדש (רחוב צה״ל, ליד הספריה והבריכה העירונית) בימי שני וחמישי, בשעות 17:00-18:00 לילדי גן, א׳, ב׳, בשעות 18:00-19:00 לכיתות ג׳-ו׳ ובשעות 19:00-20:00 לכיתות ז׳-יב׳. ניתן להירשם דרך אתר האינטרנט של רשת המתנ״סים (חפשו בגוגל ״רשת המתנסים כרמיאל״) או בטלפון של אבי, 053-2274427.

(מ.)

שתפו

כתבה מעניינת:

גלי ביג כרמיאל

אחרי השדרוג: גלי כרמיאל נפתחה מחדש

מערכת פורטל זהר.נט בשעה טובה ומוצלחת: גלי כרמיאל חנות ההנעלה והאופנה לכל המשפחה נפתחה מחדש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.