ארט דה ג׳לטו באנר עליון 2018-12-26
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / בוקר לא טוב: ההורים והילדים הגיעו לגן מוצף מים
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02
גן ילדים הצפה גשם 2019-02

בוקר לא טוב: ההורים והילדים הגיעו לגן מוצף מים

הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

בעקבות סופת הגשמים חדרו מים מהגג והציף את המקום. נציג ההורים: לא הגיוני  שילדים בני 5 נאלצים לשהות בגן רטוב, קר ומסוכן

מאת גיל דובריש

הגשמים העזים האחרונים גרמו לחדירת מים אל תוך גן ילדים בכרמיאל והצפה של הרצפה. אחד ההורים בגן מספר כי הזנחה ממושכת הביאה לכך שהנושא לא טופל בזמן ומי שסובלים מכך הם הילדים.

הגן בו מדובר הוא גן חובה באחת השכונות הוותיקות, בו לומדים כ-20 ילדים. הבוקר (יום ראשון) הגיעו הילדים וההורים למקום ונדהמו לגלות כי מי גשמים שחדרו מהתקרה בעקבות הסופה האחרונה הציפו את הרצפה בחלקים נבחרים. ״מתחילת החורף יש טפטוף של מים מהגג״ אומר נציג ההורים, אב לאחד הילדים בגן, ״אבל הפעם זה מוגזם. הגשם בסוף השבוע  דלף בכמות רבה וגרם להצפה של הרצפה. חלק גדול מהגן בכלל לא נגיש לילדים והם קיבלו הנחייה להישאר בחלקים היבשים. הגננות נאלצו לגרוף את המים החוצה. כמו כן יש נפילות רבות בזרם החשמל, מה שמעיד על כך שעשויה להיות רטיבות במערכת. זה לא הגיוני שילדים בני 5 נאלצים לשהות כל כך הרבה שעות בגן שהוא רטוב קר ומסוכן״. הוא מוסיף: ״זה גן ישן וקטן, ההורים לא עושים מספיק רעש אז קל יותר להזניח את המקום״.

לזהר הצפון נודע כי צוות הגן פנה לעירייה וזו שלחה אנשי מקצוע לבדיקת המבנה כבר בשבוע שעבר. לטענת נציג ההורים, התשובה שנמסרה הייתה כי יש צורך בביצוע איטום ולכן יש להמתין לסוף הגשמים. ״זה לא מקובל עלינו״ הוא מדגיש. ״החורף הזה יש גשמים ללא הרף, האם זה אומר שניאלץ לחכות עוד חודש עד לטיפול בבעיה? לא יתכן שאין פתרונות כלשהם ושאי אפשר לטפל בעניין כאן ועכשיו, אפילו באופן זמני עד לאיטום מוחלט״. לדבריו, אחד הפתרונות שהוצעו היה להעביר את הילדים לגן טרום חובה צמוד, עד שיפסקו הגשמים אך גם זה אינו פתרון מוצלח, משום שאז תהיה צפיפות רבה ויותר מ-40 ילדים יצטרכו להידחס ביחד במבנה קטן אחד.

פנינו אל עיריית כרמיאל לקבלת תגובה ונפרסמה כאן בעת שנקבל מענה.

 

 

ארט דה ג׳לטו באנר דף ראשי 2018-12-26
2019-01-10 ד״ר קוקיס באנר כתבות
שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבת מועצה אופוזיציה 2018-12-26

רגע היסטורי: האופוזיציה גרמה לכינוס ישיבת מועצה – אבל הופיעה בהרכב חסר

לראשונה בכרמיאל: המועצה התכנסה לבקשת האופוזיציה, אבל רק שניים מחברי האופוזיציה הגיעו לישיבה. רותם ינאי: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

זול סטוק באנר דף ראשי 2018-12-16

SHOP NOW
close-link