בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ביום שישי – תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנת כרמיאל
תחנת רכבת כרמיאל 2018-10

ביום שישי – תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנת כרמיאל

התחנה לא תפעל בשל עבודות לשדרוג ופיתוח מסילות ראשיות באזור חיפה. תנועת הרכבות תתחדש במוצ״ש

מאת גיל דובריש

תנועת הרכבות בתחנת כרמיאל תופסק זמנית ביום שישי הקרוב, זאת בשל עבודות תשתית. ביום זה לא תפעל התחנה כלל ולנוסעים הרוצים להגיע לחיפה או דרומה מכך בתחבורה ציבורית, מומלץ לעשות שימוש בקווי האוטובוסים.

הסיבה להפסקת הפעילות: עבודות לשדרוג ופיתוח המסילות הראשיות באיזור חיפה, החל מיום שישי ה-21.12.18 בשעת חצות (הלילה שבין חמישי לשישי), ועד לסיום השירות באותו יום. ביום זה הרכבות יחלו ויסיימו את נסיעתן בתחנת חיפה מרכז השמונה, ולא יינתן שירות רכבתי לתחנות הצפוניות ממנה, כולל תחנת כרמיאל. תנועת הרכבות תחודש כסדרה במוצאי שבת ה-22.12.18.

משרד התחבורה יתגבר את קווי האוטובוס באיזור. לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל, בפייסבוק וביישומון. ברכבת ישראל מתנצלים על אי הנוחות הזמנית ומודים לציבור הנוסעים על ההבנה והסבלנות.

יש להזכיר כי לקוחות בעלי כרטיס תקופתי (גמיש 7, גמיש 30) שהינם בתוקף במהלך ימי הסגירה, ושאחת או יותר מהתחנות הסגורות נכללות בו, זכאים לפיצוי. הארכת תקופת כרטיס הנסיעה בהתאמה למספר הימים בהם כרטיס הנסיעה היה בתוקף ומקטע הנסיעה היה סגור. את הפיצוי יש להטעין במכונות האוטומטיות ובקופות עד יום לאחר תום תקופת הכרטיס.

(מודעה)

שתפו

כתבה מעניינת:

יאיר קורין 2012

״הבלגן בכרמיאל בגלל ההילולה במירון – מטרד מיותר״

הציטוט בכותרת שייך ליאיר קורין, ששימש עד לפני 4 שנים כראש מחלקת הביטחון, הבטיחות ושעת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link