ושלא תבינו לא נכון, אני ממש לא ביצ’ית, הלוואי שהייתי... משום מה נראה שהיה לי יותר קל עכשיו. אחרי שפנו אלי כמה בחורות ובחורים עם שאלות בנושא, פניתי מיד לספר שיושב אצלי במדף מזה שנים, “למה גברים אוהבים ביצ’יות” מאת שיר ארגוב. קראתי אותו בשנות העשרים לחיי ומה אני אגיד לכם, יש דברים נכונים בספר ויש דברים שנויים במחלוקת.

ביצ’יות ו”ילדים” רעים

שתפו

הייי אהובים, היום אני רוצה לדבר על האם גברים אוהבים ביצ’יות והאם אנחנו הנשים אוהבות את הילד הרע שבהם.

אז נתחיל בשאלה האם גברים באמת אוהבים ביצ’יות? אני לא מאמינה באמת שזה מה שהם אוהבים, זה כמו שחלקנו אוהבות את הילד הרע, זה שעושה לנו את המוות עד שהוא מתקשר.

ושלא תבינו לא נכון, אני ממש לא ביצ’ית, הלוואי שהייתי… משום מה נראה שהיה לי יותר קל עכשיו.
אחרי שפנו אלי כמה בחורות ובחורים עם שאלות בנושא, פניתי מיד לספר שיושב אצלי במדף מזה שנים, “למה גברים אוהבים ביצ’יות” מאת שיר ארגוב. קראתי אותו בשנות העשרים לחיי ומה אני אגיד לכם, יש דברים נכונים בספר ויש דברים שנויים במחלוקת.

ביקשת מספר מבחורה? אז למה לתת לה שלושה ימים לחכות ואז להתקשר? כמו בספר, התשובות של הבחורים היו כאלה: “מה, שהיא תחשוב שלא הולך לי עם בחורות”, “שלא תעוף על עצמה”, ואני אומרת בחור חמוד, ביקשת מספר? תתקשר. רוצה לשחק קצת? יום אחד מספיק, אנחנו לא בשבעה לא צריך לחכות שבוע.

והבחורות, באמא שלכן, הוא כבר הרים טלפון והתקשר אז עכשיו את ביצ’ית, לא עונה, מסמסת לו אחרי יומיים… גם את יושבת שבעה? מה? למה ככה?

וזה מה שעושה לכם את זה, בחורים?

אז אני רוצה לעשות סדר. אני מאמינה במשפט חיה ותן לחיות. אני לא אתקשר כל היום לבן זוגי או מישהו חדש שהכרתי. אני יכולה להתקשר פעם ביום, אשמח אם גם הוא ינהג כך. כדאי גם לשלוח הודעה של בוקר טוב, ועוד הודעה “איך עבר היום” בשעות הערב.

אבל אם זה מרחיק בחור, מרגיש לי שמשהו פה לא בסדר, אולי אני לא יודעת מה זה המשחקים האלה. אולי אני יותר מדי יודעת מה אני רוצה מעצמי ומהזוגיות הבאה שלי.

אני חושבת גם שכל הטכנולוגייה הזו שמסמסים הודעות, קצת מעצבנת. את יכולה לא לראות את בן הזוג שלך שבוע והוא ישלח הודעה “מתגעגע”… לא בא לך לשמוע את הקול שלה, להגיד במילים שהיא תשמע את זה די כבר זה לא מוריד ממך כלום ומי שתחשוב שזה מוריד ממך לא ראוייה לך. וגברים: אתם בטוחים שהביצ’ית הרבה יותר טובה במיטה. אני אגלה לכם סוד: לאאאאאאא…

טוב חברים, אני ב”בלבלות” שלי. בשבוע הבא נדבר קצת על חוקי התנהגות. מחכה לתגובות! שתהיה שבת שלום.ביצ’יות ו”ילדים” רעים – גרושה בסטייל

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *