בית / Uncategorized / ביקורת דומינטור כרמיאל – Titanfall 2

ביקורת דומינטור כרמיאל – Titanfall 2

ב11 למרץ שנת 2014 יכולנו בפעם הראשונה להיכנס לעולם שבו מכונות המלחמה העיקריות הם Mechs (רובוטים ענקיים).

המשחק הראשון הביא לנו כמה דברים מעניינים וחדשים לעולם הגיימינג כגון ריצה על קירות במצב FPS (שכיום משומש במשחקים בסדרת COD) המשחק היה לכשלון אדיר בגלל חוסר התוכן שלו, חוסר בקמפיין לשחקן יחיד והמחיר הרב על ה-Season pass.

למרות שנורא נהנו מהמשחק הראשון עדיין הרגשנו שמשהו חסר לנו.

ב28 לאוקטובר שנת 2016 יצא משחק ההמשך Titanfall 2.

בפעם הראשונה שהכנסנו את הדיסק לסוני ראינו ש-Respwan (המפתחת של המשחק) הקשיבו לקהל המעריצים וסיפקו כל מה שהיה חסר במשחק הראשון החל מקמפיין לשחקן יחיד ועד להודעה רשמית כי כל DLC שייצא למשחק יהיה חינמי לחלוטין.

נתחיל בקמפיין:

הסיפור של Titanfall 2 עוקב אחר החייל אנדרסון קופר אשר חולם להיות טייס ולקבל את הטיטן הראשון שלו, אך רגעים לפני שהוא מקבל את ברכתו של המפקד שלו, הוא נשלח לשטח יחד עם חבריו לצוות במטרה להילחם על כוכב שכוח אל. לאחר כמה רגעי לחימה חביבים אנחנו נתקלים בטייס שבנשימתו האחרונה מעביר לנו את השליטה על הטיטאן שלו – BT 7274. השניים יוצאים למילוי המשימה של החייל המת ובדרך מגלים כי עליהם לעצור שימוש לא ראוי של טכנולוגיה חדשה של חזרה בזמן ע"י כוחות עוינים.

הקמפיין של המשחק זורם ומרגיש טוב אך חשוב לציין שאם המטרה שלכם היא למצוא משחק עם קמפיין ארוך עם סיפור עמוק לא תמצאו כאן מכיוון שהמשחק שם דגש בראש ובראשונה על מצב מרובה המשתתפים.

אל תבינו אותנו לא נכון, מצב הקמפיין של המשחק הוא מדהים ומעניין אך הוא לא "העיפרון הכי חד בקלמר" ויש משחקים עם סיפורים יותר טובים

המולטיפלייר (מצב מרובה משתתפים):

מצב המולטיפלייר של המשחק הוא אחד הטובים שיצא לנו לשחק בזמן האחרון.

המפות בו גדולות ומרגישות מהיר, מעניין, חדשני ומרגש. הבילדים השונים של הטיטאנים שונים בתכליתם, אפשרויות ההתאמה האישיות שמגיעות באלפים וכמות נאה של מצבי משחק הופכים את טיטאנפול 2 למשחק שישאר קרוב אליכם לתקופה ארוכה.

בכדי "לזמן" את הטיטאן אנו נצטרך להרוג בוטים ושחקנים. זאת אומרת שאם נעמוד במקום רגוע ובטוח כנראה יגמר הזמן עד שנוכל ל"קרוא" לטיטאן, מה שבעצם גורם לכולם להיכנס לשדה הקרב ולתת את המקסימום.

לסיכום:

Titanfall 2 מתהדר בגרפיקה וsoundtrack נפלאים, המשחק מרגיש מעולה עם הסביב המעניינת והמשחקיות הממכרת והוא אחד המשחקים היותר טובים של התקופה האחרונה.

לצערנו המשחק יצא בתזמון לא טוב וזה לא עזר לו, המשחק יצא לצד שתי סדרות גדולות והן Battlefield ו Call of duty וזה חבל כי למשחק פוטנציאל ענק להיות מתחרה בשתי הסדרות האלו.

אנחנו מאוד ממליצים על המשחק הזה ואנחנו בטוחים שאם תתחילו בו לא תרצו לעזוב!

maxresdefault

 

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable