בית / חדשות / חברה / בית האבות בראט: לא תתאפשר כניסה למבקרים
בית אבות בראט. צילום ארכיון
בית אבות בראט. צילום ארכיון

בית האבות בראט: לא תתאפשר כניסה למבקרים

שתפו

הנהלת בית האבות פירסמה הודעה לבני המשפחות לפיה לא תותר כניסת אורחים. יו״ר העמותה אלכס פלד: ״נעשה את הכול כדי לשמור על בריאות הדיירים שלנו״

מאת גיל דובריש

בצל החשש מהתפשטות נגיף הקורונה, הודיעה הנהלת בית האבות בראט בכרמיאל כי לא תתאפשר כלל כניסה של אורחים לבית האבות. זאת בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות, לפיהן יש להימנע מביקורים בבתי חולים ובמוסדות לקשישים.

בהודעה שנמסרה הערב לבני משפחות הדיירים המתגוררים בבית האבות נמסר: ״בני משפחה יקרים, בשל התפשטות וירוס הקורונה ועל פי החלטת המשרדים הממשלתיים, לא תתאפשר כלל כניסה של אורחים לבית האבות. מודים לכם על ההבנה ובתקווה לימים טובים ובריאים יותר״.

אלכס פלד, יו״ר עמותת בראט  – שירות מקיף לזקן המנהלת את בית האבות והממונה על פעילות מרכזי היום לקשישים, אומר בעקבות ההודעה: ״אנשים מבוגרים נמצאים בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע מנגיף הקורונה. הקדמנו בכמה ימים את הנחיות משרד הבריאות להמעיט בביקורים במוסדות לקשישים. בתקופה האחרונה צמצמנו את שעות הביקור של האורחים בבית האבות, לשעתיים בבוקר ושעתיים אחרי הצוהריים. במקביל הגבלנו והפסקנו את הפעילות של העמותה ובכלל זה הכנסים, ההדרכות, הפעילויות השונות. יזמתי בדיקת חום לכול עובד שנכנס למקום. כמו כן נשאלים העובדים האם נפגשו עם קרובים או אנשים שחזרו לאחרונה מחוץ לארץ״.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

יצויין כי שתיים מעובדות בית האבות הונחו שלא להגיע למקום במשך שבועיים – אחת מהן חזרה מחו״ל והשניה הייתה במגע עם אדם ששב לאחרונה מצרפת. עוד חשש שקיים בבית האבות הוא שדיירים המפונים עקב מצבם הבריאותי לבתי חולים וחוזרים אחרי טיפול עלולים לשאת את נגיף הקורונה.

״חשוב לי לציין שאנחנו מנסים לעשות הכול כדי לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בצורה הכי בטוחה״ אומר פלד. על השאלה האם ימנעו לחלוטין מביקורי משפחות, אמר: ״נעשה את הכול כדי לשמור על בריאות הדיירים שלנו. נעמיט ככול שניתן בביקורים, נבדוק כול מקרה לגופו. אנחנו חברים בפורום  ארגון בתי אבות ומרכזי יום ומתואמים בצעדים הננקטים עם יושבי ראש והמנכ״לים בכול בתי האבות בארץ״.

כתבה מעניינת:

בית אבות בראט צילום מאתר הבית של עמותת בראט

הסתיימו הבדיקות בבית אבות בראט: אף דייר לא נדבק בקורונה

שתפואפשר לנשום לרווחה: תוצאות שליליות בכל בדיקות הקורונה שנערכו לדיירים ולעובדים בבית האבות בכרמיאל מאת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.