בית הספר לבון הכנה לשנה״ל 2018-08

בית ספר לבון פותח לראשונה את שעריו

שתפו

מערכת זהר הצפון

תלמידות ותלמידי בית ספר לבון והוריהם הגיעו לראשונה לאחר השיפוץ, למבנה החדש (הזמני) בהר חלוץ.

כ-30 הורים, ילדים וילדות, הגיעו בשעת בוקר מוקדמת, נרגשים לקראת המפגש עם החברים והמבנה המחודש ומצוידים בכלי עבודה המון מוטיבציה ומצב רוח טוב. בזמן שההורים עמלו במרץ בהרמת הנוף בחצר האחורית נהנו הילדים מפעילות יצירה בה קישטו להנאתם אדניות עץ שישמשו לשתילה עם פתיחת שנת הלימודים.

הילדים הנרגשים ביקשו להצטרף לפעילות החלוצית של ההורים ורצו לקחת חלק בהקמת בית הספר שלהם ולכן גם הם אחזו מזמרה ומגרפה והחלו בעבודות גינון.  למפגש הצטרפו נועה צוק – מנהלת אגף החינוך וחיה בנדק – מנכל"ית המועצה.

במקביל, מונתה אליה הדר זריהן , תושבת ראש פינה, נשואה ואם לשניים, מונתה לתפקיד מנהלת ביה"ס היסודי לבון, שיפתח בשנת הלימודים הקרובה במבנה הזמני בהר חלוץ.

אליה בעלת תואר b.e.d בחינוך מיוחד ממכללת גורדון, MA מאוניברסיטת חיפה, ובוגרת "אבני ראשה" – תוכנית להכשרת מנהלים. ב- 17 שנים שימשה כבמחנכת, רכזת חברתית ורכזת פדגוגית, כסגנית מנהלת בית ספר יסודי וכמנהלת בי"ס מפתן.

אליה: "החזון החינוכי שלי גובש ועוצב לאורך השנים לאור הניסיון שצברתי, השינויים והתמורות שחלו בחברה, במערכת החינוך ובצרכים והאפשרויות שהקדמה מזמנת לנו. הוא משמש לי כמגדלור המכוון את הדרך והעשיה, ומסייע לי להיות ממוקדת ולתכנן תכנון יעיל ומותאם. אני מאמינה כי תפקידה של מערכת החינוך ושל שליחיה, אנשי החינוך, הוא הקניית ערכים, עקרונות ומיומנויות החיוניים לתפקודו של אדם בחברה איכותית מתקדמת ויוזמת. אני מתרגשת מאוד לקראת פתיחת שנת הלימודים הראשונה בבית ספר לבון ומודה על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק מהעשייה החינוכית הענפה במשגב. בטוחה אני כי צפויה לנו דרך מאתגרת ומהנה״.

כתבה מעניינת:

עצרת תמיכה של הקהילה היהודית בוורשה פולין. צילום: "שותפות ביחד"

בצל האנטישמיות הגואה בעולם: עצרת תמיכה של הקהילות השותפות לכרמיאל ומשגב

שתפוהקהילות היהודיות בפיטסבורג ובוורשה השותפות עם כרמיאל ומשגב בתוכנית שותפות ביחד של הסוכנות היהודית הפיקו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.