בלגן במרכז קניות בכרמיאל: ההנהלה נגד איש האחזקה

שתפו

לזהר הצפון נודע כי איש האחזקה הגיש תלונה בתחנת המשטרה נגד בעל עסק בגין תקיפה אלימה, מצד שני טוענים נגדו בהנהלה כי ביצע שורה של מעשי חבלה במערכות התשתית

לא משעמם בעיר: מאבקי כוחות באחד ממרכזי הקניות בכרמיאל הסתיימו בהגשת תלונה במשטרה של איש אחזקה במקום נגד עו”ד המפעיל משרד במתחם המדובר,  בעוד שמאידך טוענת ההנהלה כי אותו איש אחזקה ביצע שורה של מעשי חבלה בתשתית המתחם.

בעת סופת גשמים עזה לפני כשבועיים, הבחינו בעלי נכסים ועסקים באותו מרכז, בדליפות רבות בחנויות ובשטחים ציבוריים מקורים. איש האחזקה ננזף קשות משום שהיה אמור לטפל בנושא האיטום של הגגות, כבר בקיץ האחרון – ואף צורף אליו עובד נוסף על מנת לטפל בכל הליקויים. נציגים של בעלי העסקים שטיפסו אל הגג בעקבות הדליפות הרבות, נדהמו לגלות לטענתם, כי אותו איש אחזקה ביצע כלשונם, “מעשי חבלה בזדון, על מנת לגרום במכוון לתקלות ובעיות – כדי שנקרא לו לתקן אותן בהקדם האפשרי ובכך להצדיק את משכורתו”. לדברי אחד מגורמי ההנהלה, “בין החבלות שמצאנו היו סמרטוטים שנדחפו לתוך מרזבים וצינורות, כדי לסתום אותם ולגרום לדליפות מים בעוצמה גבוהה ועוד אלתורים רשלניים שבוצעו על מנת להסב נזקים למערכות התשתית”.

בעקבות הגילויים ועל רקע התקלות והבעיות הרבות, פרץ ויכוח קולני בין אחד מבעלי העסקים במרכז, עו”ד במקצועו, לבין אותו איש אחזקה. בעקבות הדברים, הגיש איש האחזקה תלונה בתחנת המשטרה כנגד אותו עו”ד בגין תקיפה אלימה. לטענת עורך-הדין, עימו שוחחנו השבוע, “לאחר גביית עדויות מעדי הראייה במקום, החליטה המשטרה לסגור את תיק החקירה כנגדי, לאחר שהבינה כי אין בסיס איתן לתלונת האיש. מה שמצחיק הוא שיום לפני הגשת התלונה נגדי התכוונתי לגשת לתחנת המשטרה להגיש תלונה נגד האיש, בגין החבלות שביצע במערכות התשתית, ורק בהתערבות גורם הנהלה שלישי נמנעתי לעשות זאת”.

מתברר כי מזה זמן רב, קיים כעס בקרב גורמי הנהלה במרכז המסחרי, כנגד אותו ממונה על האחזקה שאינו מבצע לטענתם את העבודה המוטלת עליו. “בכל פעם מגלים ליקויים חדשים ובעיות נוספות, אותו אדם אינו מבצע את העבודה, מה עוד שהוא מתייחס בצורה בוטה לבעלי עסקים הפונים אליו בבקשות וטענות”, מספר גורם בהנהלה. “זה הגיע למצב שבו הוא צורח על בעלי עסקים שפונים אליו. רוב בעלי העסקים ביקשו מאיתנו לפטר אותו”.

בסביבתו של איש האחזקה מספרים כי בחודשים האחרונים הוחלט להוריד מהיקף משרתו, ובכך נפגעה משכורתו. כל פניותיו להנהלה להשיב את תנאיו למצב ההתחלתי נענו בשלילה. מאז אותה תקרית לפני כשבועיים, הוא יצא לחופשת מחלה ואינו מגיע לעבודה, בינתיים.

ההנהלה שכרה איש מקצוע על מנת לבדוק את הליקויים השונים. בהנהלה מתכוונים לפעול בהתאם לממצאים לכשיוגשו, ואינם פוסלים זימונו לשימוע וכן הגשת תביעה אזרחית כנגד האיש. במרכז מציינים בסיפוק כי בשבועיים שחלפו מאז, טיפלו בליקויים עובדים מחליפים שהצליחו למנוע דליפות נוספות גם בגשמים הכבדים ביותר.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *