בית / Uncategorized / במטה של משה כחלון מוכנים לקראת יום הבחירות
משה כחלון
משה כחלון

במטה של משה כחלון מוכנים לקראת יום הבחירות

 

זמן קצר לפני הבחירות במטה של משה כחלון כבר מוכנים. בימים האחרונים נערכו מספר פגישות עם 50 הפעילים של מטה הבחירות. התקציבים כבר אושרו והכל מוכן לקראת יום הבחירות.

לימור מזן יו"ר מטה כולנו ומוטי חכמון יו"ר מטה יום הבחירות של כולנו בכרמיאל עובדים בשיתוף פעולה מלא, כדי להביא כמה שיותר בוחרים לקלפי ביום שלישי:  "אנחנו מאוד אופטימיים, מרגישים את זה ברחוב. מתנדבים רבים הצטרפו ממש בימים האחרונים לשורותינו, גם כאלה שלא השתתפו לפני זה בפעילות. התגובות ברחוב חמות מאוד ואוהדות. אנשים רבים מבטיחים להצביע בעד כולנו ולשלשל לקלפי את הפתק 'כ'. אנחנו נתקלים עדיין במתלבטים רבים בין יש עתיד וכחלון, ואנחנו מצליחים לשכנע רבים מהם להצביע עבור כחלון. אנחנו מרגישים במגמה של מתלבטים העוברים ממחנה יש עתיד ומצביעי ליכוד מסורתיים שעוברים לצד שלנו".

מוטי חכמון קורא לכל הכרמיאלים ללכת ולהצביע ולקבל אחריות על עצמם ולא משנה לאיזו מפלגה, על פי השקפתם וצו מצפונם, אבל לא להישאר בבית. לדבריו, "הבחירה כמו כל בחירה בחיים, היא בין האלטרנטיבות ובהתאם לסיטואציה ולזמן זה לא אומר שמי שבחר תמיד בצורה מסויימת צריך להיות מקובע על כך, ממש כמו כמו בחיים האמיתיים יש לפעמים צורך לשנות. אני מאמין שרוב העם חושב כמוני, שהנושא החברתי כלכלי הוא חשוב יותר למדינה היום הרבה יותר מהנושאים המדיניים והבטחוניים. אני אישית מעדיף להשאיר את הנושאים הבטחוניים לביבי ובנט ושמשה כחלון יהיה אחראי על הנושאים החברתיים והכלכליים במדינה. חוסן חברתי הוא לא פחות חשוב מחוסן בטחוני. משה כחלון ומפלגת כולנו זה המחנה החברתי-לאומי, יש לנו תומכים מהימין ותומכים מהשמאל".

 

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable