בית / כרמיאל / ספורט / כדורגל / במרחק נגיעה
אוריאל אלביליה וארד אלבז הכובשים. צילום הפועל עירוני כרמיאל
אוריאל אלביליה וארד אלבז הכובשים. צילום הפועל עירוני כרמיאל

במרחק נגיעה

שתפו

הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה לשמור על פער נקודה (ומשחק חסר) מהמוליכה כפר קנא, אחרי ניצחון חוץ חשוב בטמרה. צפו בשחקנים חוגגים בחדר ההלבשה

מערכת פורטל זהר.נט

הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה להיצמד למובילה כפר קנא בצמרת ליגה ב׳ צפון א׳ – אחרי ניצחון בחוץ, 2:1 מול צעירי טמרה.

חניכיו של לירון יגר הגיעו למשחק עם הבנה שהם חייבים לנצח, וזאת לאחר שיום קודם לכן המובילה כפר קנא ניצחה 2:3 את מעלות והגדילה את הפער בצמרת באופן זמני ל-4 נקודות. אחרי מחצית מאופסת ולחוצה למדי, נכנס סהר דהאן כמחליף ושינה את פני המשחק. בדקה ה-68 פסק השופט על כדור עונשין לזכות כרמיאל בעקבות הכשלה ברחבה על אוריאל אלביליה. יובל שבתאי הוותיק, הבועט הקבוע, ויתר לאלביליה וזה בעט פנימה בדיוק רב, 1:0. בדקה ה-81 דהאן הפעלתן בישל שער לארד אלבז שכבש את העשירי שלו העונה. חלוץ מחונן הבחור הזה.

בדקה ה-90 המארחים הצליחו לכבוש ולצמק ל-2:1 אבל זה היה מאוחר מדי.  כרמיאל השיגה 3 נקודות וצימצמה שוב את הפער מהמקום הראשון. המוליכה כפר קנא אומנם מסתכלת על הליגה מלמעלה אבל יש לה משחק עודף לעומת כרמיאל, שיכולה לעקוף אותה ״בסיבוב״. לעומת זאת שעב השלישית בטבלה מאבדת גובה: סיימה בתיקו 1:1 מול עראבה. ביום שבת צפוי משחק מעניין במיוחד בין הראשונה לשלישית, ואילו כרמיאל תצא ביום שישי למשחק חוץ במעלות.

צמרת הטבלה:

  1. כפר קנא 31 (13 מש׳)
  2. כרמיאל 30 (12 מש׳)
  3. שעב 26 (12 מש׳)

 

כתבה מעניינת:

שחקני הפועל עירוני כרמיאל חוגגים בחדר ההלבשה. צילום הפועל עירוני כרמיאל

מוכנים למשחק העונה

שתפומערכת פורטל זהר.נט לכל כתבות הכדורגל שלנו היכנסו לכאן >>> הפועל עירוני כרמיאל תארח ביום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.