בית / חדשות / ספורט / כדורסל / במשחק העונה: הפסד למכבי עירוני כרמיאל
איתן הרשקוביץ מכבי עירוני כרמיאל
איתן הרשקוביץ. צילום: מכבי עירוני כרמיאל

במשחק העונה: הפסד למכבי עירוני כרמיאל

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

דווקא ברגע האמת, כשלה מכבי עירוני (עוצמה הישגי) כרמיאל וספגה הפסד במשחק העונה, בבית מול הפועל ראש פינה החזקה. עם זאת, יצויין כי הכול עוד פתוח מפני שהעונה יש שלושה סיבובים שלמים בליגה ונותרו משחקים רבים בדרך, כולל מפגש צמרת נוסף בין כרמיאל וראש פינה.

ביום רביעי האחרון נפגשו 2 הקבוצות הכי טובות במחוז צפון ליגה ב' בכדורסל. כרמיאל הופיעה למשחק בסגל מלא לעומת ראש פינה שהגיעה בסגל חסר.
תחילת המשחק של כרמיאל הייתה מהוססת ושלשות של ראש פינה העלו את האורחת ליתרון קטן. חילופים רבים של מאמן כרמיאל יואב הרשקוביץ לא הצליחו להביא למפנה וראש פינה המשיכה להוביל.

מכבי עירוני הצליחה להשוות בסופו של דבר ל-39-39, אבל אז החטיאה פעמיים מקו העונשין ופיספסה הזדמנות לבצע מהפך במשחק. זריקות פנויות והחטאות רבות של הכרמיאלים – ומנגד משחק מדוייק של ראש פינה, הביא ליתרון דו ספרתי של האורחים. לקראת הסיום הצליחה כרמיאל להוריד מעט את הפער, אבל זה לא הספיק.  הפסד כרמיאלי במגרש הביתי, 65:57 .

בעקבות הניצחון עלתה ראש פינה למקום הראשון בטבלה והמשחק הקובע בין השתיים שייערך בסיבוב השלישי, ישוחק במגרשה הביתי של ראש פינה.

קלעו לכרמיאל: עמית קמרי 20 נקודות, איתן הרשקוביץ 11 נקודות, נדב שוורץ 10 נקודות, גל עמור 9 נקודות, מוחמד עווד, אלעד שוחט ודור בראון 2 נק כל אחד, אלי שפיר 1 נקודה. לשחקן מצטיין נבחר איתן הרשקוביץ.

יו״ר עירוני כרמיאל שרון זריהן אמר לאחר המשחק: ״כרגע אנחנו צריכים להמשיך לנצח את שאר הקבוצות. בעצם בעקבות הנצחון שלהם יתרון הביתיות עובר אליהם. אנו נצטרך לנצח אותם בראש פינה בסיבוב השלישי. עשינו זאת פעם אחת ואני מאמין שנעשה זאת פעם שניה, שום דבר עוד לא סגור״.

כתבה מעניינת:

אופק שוסטר מכבי כלנית כרמיאל

מכבי כרמיאל ״עצרה״ ב-100

שתפומערכת פורטל זהר.נט המשחק בין המוליכה של ליגה א׳ צפון, מכבי כלנית כרמיאל לאחרונה בטבלה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.