בית / Uncategorized / בני החושך בעיר האורות
חדשות כרמיאל

בני החושך בעיר האורות

על הפיגועים בפריז

אני אוהב את פריז אהבה עזה, אהבה שדומה לאהבת אישה. כשאני מזדמן  לפריז אני מטייל לי ברגל, בשדרות האליזה, במונמרט, ברחובות סמוכים למבנה האופרה בלה דפנס – הרובע החדש של פריז. מטייל ומטייל ונהנה מכול העושר והיופי התרבותי, עד שרגליי כואבות. או אז אני מתיישב באחד בבתי הקפה ולוגם אספרסו ואוגר כוחות להמשך השוטטות. פריז היא העיר שמסמלת יותר מכול את החופש ואת העושר התרבותי של המערב. ביום שישי באו בני חושך ופגעו פגיעה אנושה בתושביה של אחת הערים היפות בעולם.

כמה תובנות בעקבות המקרה:

1. זר קוצים לאובמה, שגם אחרי הפיגוע הנורא, עדיין לא קורא לילד בשמו. הוא לא אומר שמדובר באנשי ג’יהאד אסלאמיים. הוא אמר שמדובר בטרור.

2. באירופה יצטרכו להציב אבטחה בכל מקום שיש בו ריכוז אוכלוסייה.עובדה: בסטאד דה פרנס, מגרש הכדורגל בפריז, הייתה שמירה, המפגע לא הצליח להיכנס ופוצץ את עצמו בחוץ – וכך ניצלו חייהם של רבים.

3. כל הרוע העולמי הזה נולד מאותו עץ תרעלה, זה האסלאם הרדיקאלי.זה המקור לכול מעשה הטרור בישראל, בלונדון, בבסלאן ובניו יורק ובכל מקום. זאת דת שמרעילה ומעוותת את נפשם של בני האדם.

4. נכון לעכשיו במערב לא ישתנה דבר, כי המערב עסוק בחיים הטובים, יקח זמן עד שהם יבינו שזאת מלחמה על אורח החיים המערבי, על החירות והחופש. רק כאשר מדינות המערב יבינו זאת ויתאחדו נגד תופעת הג’יהאד העולמי, אז יהיה סיכוי למגר את התופעה .

5. המערב זקוק בדחיפות למנהיג בדמותו של צ’רצ’יל. לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה, מנהיגי אירופה עשו הכול כדי לרצות את היטלר. הם ויתרו לו על חבל הסודטים, בתקווה למנוע עימות. צ’רצ’יל אז הבין שלא ניתן להשביע את תאבון המפלצת. הוא היה אז בבדידות מוחלטת. כאשר הבינו במערב שמטרת היטלר היא שלטון עולמי, זה כבר היה מאוחר ובסופו של דבר עלה בחייהם של 50 מיליון איש. כיום אובמה ושאר מנהיגי המערב מחבקים את החיה, מנסים להכיל אותה, התסריט שקדם למלחמת העולם השנייה חוזר על עצמו.

6. יצטרכו לחוקק חוקים למלחמה בטרור. הטרור מנצל את החופש וזכויות הפרט במערב כדי לפגוע בו.

על מיסים בפריפריה

הממשלה החליטה לבטל חלק מההטבות המס שנתנו למספר ערים בפריפריה.

זו החלטה שערורייתית, אני מברך על ההפגנות של ראשי הערים. מדברים רבות על כך שיש שתי מדינות, אחת בין חדרה לגדרה והשאר זו הפריפריה. אני סבור שכול מי שחי בפריפריה צריך לקבל הטבת מס, מי פחות מי יותר. תשאלו מדוע? כי הפריפריה מקבלת פחות על פי כל הקריטריונים, פחות בחינוך, בבריאות בחיי התרבות, בתעסוקה, המשרות הטובות הן במרכז. הפריפריה היא גם זו שספגה בעיקר את הפגיעות בעימותים עם האויבים מסביב. לכן הממשלה לא עושה לנו טובה. הטבת המס היא  בזכות ולא בחסד.

יתר על כן, מנהיגי המדינה לדורותיהם ובראשם דוד בין גוריון, דיברו על ישוב הגליל והנגב, מטעמי ציונות וגם מטעמי בטחון. חבל ארץ שלא ניישב, לא יישאר בידנו. על כן, מדינת ישראל צריכה להוסיף עוד ישובים בפריפריה שיקבלו הטבות מס. זה הגון, זה מוסרי, זה מתבקש מבחינה מדינית וחברתית.

שבת שלום

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable