בית / Uncategorized / בעד עונש מוות לרוצחים. לכל הרוצחים
חדשות כרמיאל
האם גזר דין מוות ירתיע מחבלים? צילום אילוסטרציה

בעד עונש מוות לרוצחים. לכל הרוצחים

באבש’לי לא יודע מהיכן להתחיל?

בחיי שאני זקוק לסיוע שלכם, קוראים יפים שלנו. מרוב שחיתות וגועל נפש איבדתי את הצפון…

אוקיי  נתחיל מהסוף. שר הרווחה חיים כץ (מי שלא יודע כ”ץ זה כהן צדק…) מחזיק 4 דירות… שאחזור? ארבע דירות…שרון יוסף חבר יקר אמר לי לשאלה ששאלתי “מה לכץ ולרווחה?” השיב שרון: “ מה זאת אומרת? הוא חי מאוד ברווחה”…עכשיו ברצינות. איך אדם כזה יכול בכלל להבין את כל מליוני בני האדם בארץ שחיים ללא קורת גג?

עוד? קבלו עוד: שופט ורעייתו חשודים בהעלמות מס… אחחח. תענוג לא? לך תדע כמה בני אדם שהעלימו מס או לכאורה העלימו מס,השופט הנכבד שלח למאסר…

ממשיכים אנשות…קצת מבלבל אבל אנחנו דבקים במשימה…

יום ראשון השבוע 12.7.2015 פתאום משום מקום בום…אזעקה. אמיתית. כלומר עולה ויורדת. תוך דקה מלא טלפונים…אנשים רבים נכנסו ממש לחרדה. לא מצחיק. מתקשר מיד ליורם נידם העורך של חדשות ערוץ 2…מספר לו על האזעקה.טלפון מחברים בכל הצפון…תוך דקות טלפון מערוץ 2…תרגיע…אזעקת שווא. פוסט בפייסבוק להרגיע.

ועכשיו אני שואל: מה זה לכל הרוחות? הרי כל כמה שבועות עורכים תרגילים בעלי שמות מפוצצים “ נקודת מפנה”…” תרחיש אימים”…”  רוצו למקלט”…”5 שניות-בום”…תרגילים שמידיעה אני אומר לכם שנכשלים ובגדול רק מפרסמים שהצליחו מעל המשוער… עבודה בעיניים…

יש כח? ברור שלא, אבל ממשיכים…ליאור לוטן.  נכון האיש התנצל ומודה ועוזב…נכון. אבל בנאדם.  גם אם אתה מתנדב,לא מדברים כך למשפחה שבנה מוחזק בידי החמאס. לא ככה. הרי לו היה מדובר בבוזגלוביץ’ לא היית מעז לדבר כך…טוב נו התנצלת…אבל ביבי לא התנצל שרק לאחר 10 חודשים כשענין הההיעלמות של אברה התפוצץ,מצא לנכון לבקר את המשפחה…יפה מצידו לא?

תודה לשרון גל…

שרון גל. חבר כנסת. הבחור האמביציוזי הזה שהחל ככתב ב”גוונים”,זוכרים? הטלויזיה בכבלים? חזר בתשובה, חזר בשאלה, עבר לערוץ 10 עד שהאגו שלו ניצח אותו כרגיל והוא עזב שם והנה, כמו ציפור החול, לאחר בדיקה משטרתית בחשדות לכאורה על הטרדה מינית, התרומם והנה הוא חבר כנסת. שנים אני בעד עונש מוות לרוצחים שהוכח מעל כל צל של ספק שהם הרוצחים ובכוונה תחילה. כמובן שמחבלים בני עוולה שרצחו בני אדם,דינם מוות. אבל, אם עונש מוות, אזי לכל הרוצחים, כולל יגאל עמיר, רוצח ראש הממשלה.

מוזר שדווקא מהימין יקיץ הקץ על  רוצח רבין.

יאללה…לשתות מים… ממשיכים.

התאונה הקטלנית שטויחה…

איילה חסון, עיתונאית בחסד, חשפה ב”יומן” את הטיוח בו נהגת צעירה דרסה בחור צעיר בן 16.5 למוות. למוות!!!! בתוך חודש וחצי התיק נסגר. נסגר !!!!

איילה חסון, צעד אחר  צעד פיענחה בצורה מזהירה את הפרשה המגעילה הזו…סתם ככה במקרה,אביה של הדורסת הוא איש עשיר מאוד ומקושר היטב…והנה, הפרקליטות טוענת שאין אפשרות לפתוח את התיק מחדש…למה? לא ברור. כל מיני תירוצים…והנה כבמטה קסם מציץ שמה של רות דוד שהיתה בעת התאונה פרקליטת מחוז תל אביב… מענין לא?

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable