רז טישלר 2019-01 תמונה ראשית
רז טישלר. צילום ארכיון

בעוד פחות מחודשיים: האם רז טישלר ימונה למנכ״ל העירייה?

שתפו

בסוף פברואר תסתיים תקופת הצינון של רז טישלר שהיה מיועד לתפקיד המנכ״ל. יחליף את ד״ר שולה מנחם שמונתה בתחילת השנה?

מאת גיל דובריש

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם ולפייסבוק שלנו

תקופת הצינון של רז טישלר, שהיה צפוי להתמנות לתפקיד מנכ״ל עיריית כרמיאל, אמורה להסתיים בתחילת 2020. האם יחליף בתפקיד את המנכ״לית המכהנת ד״ר שולה מנחם?

רז טישלר, שהיה מועמדו הראשי של משה קונינסקי לתפקיד, כיהן בקדנציה הקודמת כחבר מועצה. הוא התפטר ממועצת העיר בסוף אוגוסט 2018. בסוף חודש דצמבר 2018 ועדת האיתור בעירייה מצאה כי טישלר עומד בתנאי הסף לתפקיד המנכ״ל ומועמדותו אושרה, במטרה שיחליף את המנכ״ל הקודם דוד מלכה שפרש לגימלאות.

מאחר שעל פי החוק נדרשת תקופת צינון בת שנה וחצי מרגע שסיים את חובתו כנבחר ציבור ועד לכניסה לתפקיד, הובא הנושא לאישור מועצת העיר. לשם קבלת המינוי היה על המועצה לאשר ברוב של שני שליש את קיצור תקופת הצינון, אולם 6 מתוך 17 חברי המליאה הצביעו נגד קיצור זמן הצינון וטירפדו את המינוי המיידי בשני נימוקים: האחד – טישלר לא סיים את תקופת הצינון המלאה והנימוק השני היה כי קיימת תלונה שהגישה סיעת התחדשות באחריות במשטרת טבריה עוד מתקופת הבחירות בגין הבטחות שניתנו לכאורה ע״י ראש העיר הנבחר משה קוניסקי לרז טישלר. החקירה אגב, לא התקדמה מאז, ככול הידוע.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

בחודש פברואר 2019 מונתה לתפקיד המנכ״לית ד״ר שולה מנחם, שהייתה ראש המינהל לשירותים חברתיים עד אז, לאחר שנמצא כי היא עומדת בדרישות הסף למילוי התפקיד. כפי שפורסם בעיתון זהר הצפון ופורטל זהר.נט ראש העיר משה קונינסקי פנה אל מנחם והציע לה למלא את התפקיד למשך השנה – עד חודש מרץ 2020, עד לאישור מינויו של רז טישלר, המיועד לשמש כמנכ״ל הקבוע. קונינסקי עידכו בעניין את ראשי המינהלים בעירייה.

בעוד כחודשיים, ב-28 בפברואר עומדת להסתיים תקופת הצינון בת 18 החודשים, ומאותו יום אין למעשה צורך בהבאת המינוי לאישור מחדש של מועצת העיר מכיוון שמדובר במשרת אמון. האם ד״ר שולה מנחם שמונתה למנכ״לית באופן זמני בחודש פברואר השנה, תפנה את מקומה ותחזור לתפקידה הקודם – ראש מינהל לשירותים חברתיים?

רז טישלר סירב להתייחס לפנייתנו ובחר שלא להגיב. מעיריית כרמיאל נמסר לנו: ״הנושא יבחן עם תום תקופת הצינון שלו״.

כתבה מעניינת:

ריבוד כביש 85 צילום עיריית כרמיאל

סוף סוף: עבודות הריבוד בכביש 85 יסתיימו השבוע

שתפומערכת פורטל זהר.נט בשעה טובה ומוצלחת, לאחר עבודה מאומצת שנמשכה מספר חודשים, תסיים השבוע נתיבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.