רועי פולקמן עם משה כחלון. צילום: חיים מסיקה

בעקבות ההיענות הדלה בהגרלת מחיר למשתכן: יו״ר סיעת כולנו יגיע לכרמיאל

שתפו

על רקע התוצאות המאכזבות בהגרלת מחיר למשתכן שנערכה בכרמיאל, יתארח כאן ח״כ רועי פולקמן במטרה להגביר את המודעות לתוכנית

מאת גיל דובריש

ביום חמישי בערב יתארח בכרמיאל, יושב ראש סיעת כולנו, חבר הכנסת רועי פולקמן, שיגיע לפגישה עם תושבי כרמיאל באודיטוריום העירייה. לפני הפגישה עם התושבים, צפוי פולקמן להיוועד עם ראש העיר עדי אלדר, על עתיד העיר ועל פיתוחה, בדגש על פרויקט מחיר למשתכן שיזם שר האוצר משה כחלון.

בהגרלה הגדולה האחרונה במסגרת התוכנית מחיר למשתכן, השתתפה לראשונה העיר כרמיאל. במסגרת התוכנית ייבנו בכרמיאל 786 דירות, מתוכם כ-400 מיועדות רק לבני המקום. לאחר שהסתיימה ההרשמה להגרלה הגדולה, התברר כי רק כ-200 זוגות מכרמיאל נרשמו לתוכנית. ח״כ רועי פולקמן החליט לפעול בנושא ולהעלות את המודעות לפרויקט בקרב התושבים בעיר, כדי שעוד זוגות צעירים יוכלו לממש את זכותם ולקנות דירה במחיר מוזל בעיר הולדתם. חשוב מאוד לציין כי הדירות המיועדות לבני המקום נשמרות לבני המקום בהגרלות הבאות.

שר האוצר ויושב ראש כולנו משה כחלון, אמר כי: ״העיר כרמיאל הצטרפה לרשימה ארוכה של ערים שמשתתפות בתוכנית. פרויקט מחיר למשתכן זה הדבר הכי טוב שעיר יכולה לקבל. אלה דירות איכותיות שמביאות אוכלוסיה צעירה ואיכותית. העיר רק תרוויח מפרויקט כזה. עיר שלא יבנה מחיר למשתכן תישאר מאחור. מטרת הפגישה היא לספר לזוגות הצעירים על הפרויקט בעיר ולהסביר להם על השלבים בדרך לדירה במחיר מוזל מגובה השוק. רועי פלוקמן עובד לילות כימים בשביל הזוגות הצעירים – במסגרת תוכנית מחיר למשתכן דירה להשכיר ועוד. הוא עושה עבודה נפלאה בתחומים בהם הוא מטפל ובניהול הסיעה״.

חבר הכנסת פולקמן: ״כרמיאל מתקרבת למרכז. פרויקט מחיר למשתכן בעיר נותן הזדמנות לצעירים מכלל רחבי הארץ לרכוש דירה במחיר שפוי באחד מהאזורים היפים בארץ וכל זאת מבלי לוותר על קרבה לאזורי התעסוקה במרחב. זוכי סדרה א' כבר בשבועות הקרובים יקבלו את ההודעה על זכייתם ובסוף החודש גם זוכי סדרה ב' ייכנסו להגרלה על הדירות הנותרות. משיחה שקיימתי עם גורמי המקצוע בקבינט הדיור נראה כי רמת התיכנון בפרויקט היא מהגבוהות והאיכותיות מבין פרויקטי מחיר למשתכן ברחבי הארץ. אני יודע כי ראש העיר, עדי אלדר חברי המועצה ומהנדס העיר מקפידים כי תכנון השכונה יהיה ברמה הגבוהה ביותר ומעודדים את הפיתוח והבנייה למען המשפחות הצעירות בכרמיאל״.

כתבה מעניינת:

פסטיבל המחול צילום ארכיון אלכס הובר

בצל הקורונה: פסטיבל מחול בכפוף לתו הירוק

שתפושינויים קלים בלבד בפסטיבל בשל ההנחיות: מתחם הרקדות נוסף והעתקת מופע ריקודים סלוניים לאוויר הפתוח. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.