הפיגוע בחדרה. צילום ממצלמת אבטחה
הפיגוע בחדרה. צילום ממצלמת אבטחה

בעקבות הפיגועים ומחשש לעימותים: תוגבר הכוננות בכרמיאל

שתפו

על רקע הפיגועים הקשים ולקראת חודש הרמדאן וחג הפסח יוגברו הכוננות ונוכחות כוחות הביטחון והשיטור הקהילתי בעיר

מערכת פורטל זהר.נט

בעקבות הפיגועים האחרונים בבאר שבע ובחדרה, בהם נרצחו 6 ישראלים ומחשש לעימותים בין יהודים וערבים, הוחלט להגביר את הכוננות והנוכחות של כוחות הביטחון וצוותי השיטור העירוני בתוך כרמיאל.

שני הפיגועים הקשים שבוצעו על-ידי מחבלים ערבים אזרחי ישראל, החשש מהסלמה ביטחונית, פיגועים נוספים ועימותים בין יהודים וערבים לקראת חודש הרמאדן וחג פסח, עמדו על הפרק בפגישה שהתקיימה בין ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי לבין מפקד התחנה סגן ניצב מורדי אלקובי. בעקבות בקשתו של קונינסקי ממפקד המשטרה בעיר, סוכם בין השניים לפעול לתגבור כוחות המשטרה, משמר הגבול והשיטור הקהילתי ברחבי העיר.

ראש העיר אמר בסיום הפגישה: ״סיכמתי עם מפקד תחנת המשטרה בעיר על כך שהוא יפעל לתגבור כוחות הביטחון ברחבי העיר, במקומות הומי קהל, בידוק מוגבר ונוכחות בצירים. סוכם שגם העירייה תתגבר את פעילות השיטור הקהילתי על מנת לנסוך ביטחון בקרב התושבים. כבר הנחיתי בנושא את מנהל אגף הביטחון והשיטור הקהילתי בעירייה משה לוי״.

קונינסקי התייחס לפיגועים המזעזעים וציין: ״שני הפיגועים הקשים בבאר שבע ובחדרה היו קטלניים וליבנו עם המשפחות השכולות שאיבדו את יקיריהן, כל תושבי העיר משתתפים בצערן ואנחנו מאחלים החלמה מהירה ומלאה לפצועים״.

משה קונינסקי סגן ניצב מורדי אלקובי צילום דוברות עיריית כרמיאל
ראש עיריית כרמיאל ומפקד התחנה. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

רכב מבצע פניית פרסה בכביש עוקף תעשייה

״הפקרות על הכביש״: למה מסוכן לנסוע בעוקף תעשייה – ומה הפתרונות?

שתפוצפו: כך נראית נסיעה בכביש עוקף תעשייה בכרמיאל הרווי תאונות. עמודים ופס הפרדה, נתיבים צרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.