קורונה תו ירוק צילום אילוסטרציה דפוזיט פוטוס
צילום אילוסטרציה: דפוזיט פוטוס

בעקבות התפשטות הקורונה: נדחו אירועי הקיץ בכרמיאל

שתפו

החלטת העירייה – בעקבות ישיבת קבינט הקורונה. בין המופעים שתוכננו להתקיים: רביד פלוטניק, טיקטוק שואו ועוד

מערכת פורטל זהר.נט

עיריית כרמיאל החליטה לדחות באופן מיידי את האירועים רבי המשתתפים שתוכננו להתקיים בשבועות הקרובים. הודעה על כך נמסרה לציבור אתמול (רביעי, 4.8.2021). הצעדים החדשים נכנסו לתוקף יממה אחרי שרגב הוד הופיע בפארק אופירה ופחות משבוע אחרי שננעל פסטיבל המחול. בין האירועים שתוכננו להתקיים בתקופה הקרובה בכרמיאל: מופעי שלישי על הדשא בפארק אופירה – מולי וצומי לילדים, חגיגת שירה ומחול קווקזית, הופעה של רביד פלוטניק ומופע טיקטוק שואו. כמו כן נדחו האירועים שתוכננו בפארק עדי למשפחה ופעילויות ברחבי השכונות.

האירועים שתוכננו במקומות סגורים יתקיימו בשלב זה כסדרם, בכפוף לתו הירוק – תותר כניסה במסכות בלבד של מחוסנים ומחלימים וכן מי שיציגו בדיקה שלילית לקורונה.

מהעירייה נמסר כי הצעדים ננקטים על מנת להתמודד עם ההתפשטות המחודשת של הקורונה, בכפוף להחלטת קבינט הקורונה ובהתייעצות עם הגורמים המקצועיים.

נכוןן להיום בצוהריים (יום ה׳) יש בכרמיאל 88 מאומתים לקורונה, כך על-פי משרד הבריאות. לפי מודל הרמזור כרמיאל מוגדרת צהובה לאחר שכבר נחשבה לעיר כתומה, וזאת בעקבות ירידה בקצב ההדבקה בימים האחרונים. שיעור הבדיקות החיוביות בעיר מתקרב ל-3%. בעירייה מציינים כי שיעור המתחסנים בכרמיאל, כולל ילדים ובני נוער מעל גיל 12 עומד על 81.9%.

כתבה מעניינת:

מרכז נוחות מרכז רפואי זיו בית חולים צפת דוברות מרכז רפואי זיו

אם כבר מגיעים לבי״ח צפת: נפתח מרכז חנויות חדש

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם כבר אתם מגיעים עד למרכז הרפואי ע״ש זיו (בית החולים) בצפת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.