קורונה תו ירוק צילום אילוסטרציה דפוזיט פוטוס
צילום אילוסטרציה: דפוזיט פוטוס

בעקבות התפשטות הקורונה: נדחו אירועי הקיץ בכרמיאל

שתפו

החלטת העירייה – בעקבות ישיבת קבינט הקורונה. בין המופעים שתוכננו להתקיים: רביד פלוטניק, טיקטוק שואו ועוד

מערכת פורטל זהר.נט

עיריית כרמיאל החליטה לדחות באופן מיידי את האירועים רבי המשתתפים שתוכננו להתקיים בשבועות הקרובים. הודעה על כך נמסרה לציבור אתמול (רביעי, 4.8.2021). הצעדים החדשים נכנסו לתוקף יממה אחרי שרגב הוד הופיע בפארק אופירה ופחות משבוע אחרי שננעל פסטיבל המחול. בין האירועים שתוכננו להתקיים בתקופה הקרובה בכרמיאל: מופעי שלישי על הדשא בפארק אופירה – מולי וצומי לילדים, חגיגת שירה ומחול קווקזית, הופעה של רביד פלוטניק ומופע טיקטוק שואו. כמו כן נדחו האירועים שתוכננו בפארק עדי למשפחה ופעילויות ברחבי השכונות.

האירועים שתוכננו במקומות סגורים יתקיימו בשלב זה כסדרם, בכפוף לתו הירוק – תותר כניסה במסכות בלבד של מחוסנים ומחלימים וכן מי שיציגו בדיקה שלילית לקורונה.

מהעירייה נמסר כי הצעדים ננקטים על מנת להתמודד עם ההתפשטות המחודשת של הקורונה, בכפוף להחלטת קבינט הקורונה ובהתייעצות עם הגורמים המקצועיים.

נכוןן להיום בצוהריים (יום ה׳) יש בכרמיאל 88 מאומתים לקורונה, כך על-פי משרד הבריאות. לפי מודל הרמזור כרמיאל מוגדרת צהובה לאחר שכבר נחשבה לעיר כתומה, וזאת בעקבות ירידה בקצב ההדבקה בימים האחרונים. שיעור הבדיקות החיוביות בעיר מתקרב ל-3%. בעירייה מציינים כי שיעור המתחסנים בכרמיאל, כולל ילדים ובני נוער מעל גיל 12 עומד על 81.9%.

כתבה מעניינת:

קורונה מסכות צילום אילוסטרציה Freepik

כרמיאל: שיא של כל הזמנים במספר המאומתים לקורונה

שתפונכון למוצ״ש יש בכרמיאל 321 מאומתים. בבדיקות האנטיגן לקראת שנת הלימודים התגלו 65 תלמידים מאומתים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.