בית / חדשות / חדשות משגב / בעקבות שני חולי קורונה: איך נערכים במועצה האזורית משגב?
קורונה צילום אילוסטרציה pixabay
צילום אילוסטרציה pixabay

בעקבות שני חולי קורונה: איך נערכים במועצה האזורית משגב?

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

אחרי שאותרו שני חולי קורונה בתחומי המועצה האזורית משגב, נערכת המוא״ז לספק לתושבים מעטפת תמיכה נוספת מעבר למה שמספקות רשויות המדינה, מתוך תפיסה של חוסן קהילתי, תמיכה וערבות הדדית החיוניים בזמנים מאתגרים אלו. לשם כך הוקמה ועדת היגוי מיוחדת לעניין הקורונה הכוללת את כל ראשי האגפים ובעלי התפקידים הרלוונטיים. הוועדה התכנסה גם אתמול (רביעי) והסתיימה במספר החלטות.

קבלת קהל במועצה – המועצה ממשיכה לעבוד במתכונת מלאה תוך תיעדוף למענה מרחוק. מהמועצה נמסר: ״אנו מבקשים מהתושבים להסתייע ככל הניתן בגישה מרחוק לשירותי המועצה (באמצעות אתר המועצה, הטלפון או הדוא"ל), ולהימנע ככל הניתן משימוש בקבלת הקהל הפרונטלית. ניתן לפנות לכל מחלקות המועצה טלפונית בשעות העבודה (לרבות קבלת אישורי תושב), או באמצעות מוקד המועצה״.

קו חם במועצה – שירות מידע שוטף ותמיכה לתושבים. מוקד המועצה –  זמין 24/7, הפניות ינותבו לגורם הרלוונטי בהתאם לתוכן הפנייה – 107 / 04-9902333. לקבלת תמיכה רגשית ניתן לפנות לקו פתוח אגף רווחה וקהילה במשגב בטלפון 04-9902332 ולאחר השעה 16:00 באמצעות מוקד המועצה.

מערכות החינוך – הלימודים מתקיימים בשלב זה כסדרם.

מהמועצה האזורית משגב נמסר כי היא ״לא מוסמכת להחליף את משרד הבריאות בכל הנוגע להנחיות והוראות הנוגעות לבידוד, לטיפול, להחלטה על סגירת או פתיחת מוסדות ועסקים וכיוצא בזה״.

כתבה מעניינת:

מתחם היבדק וסע קורונה מדא צילום דוברות מדא

מתחם היבדק וסע בכרמיאל – מי יכול להיבדק ומתי?

שתפוהמתחם יפעל בימים שני ושלישי, הבדיקות יבוצעו רק למי שעומד בקריטריונים הדרושים ואשר קיבל הפנייה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.