משטרת כרמיאל משק סיוע למשפחה נכה
מש״ק התחנה ביחד עם אם המשפחה. צילום: דוברות המשטרה

מרגש: המשטרה ״אימצה״ משפחה ותסייע לה

שתפו

המשפחה ״המאומצת״ תקבל סיוע ממשטרת כרמיאל בחלוקת מזון וציוד ואף עזרה משפטית ללא תשלום

מערכת פורטל זהר.נט

מרגש: תחנת המשטרה ״אימצה״ משפחה כרמיאלית שבה 3 נכים: אישה כבת 70 המתמודדת עם מחלת הסרטן ושני ילדים בוגרים בעלי צרכים מיוחדים. המשטרה תלווה את המשפחה בשנה הקרובה ותסייע לה בכל הדרוש.

במשטרה החליטו ללוות את המשפחה במסגרת הפעילות הקהילתית של מש״ק (מרכז שיטור קהילתי) התחנה, רס״ב פאיז אבו מנסור. תחנת המשטרה היא שיצרה קשר ראשוני עם המשפחה ולאחר פגישת היכרות ראשונה ובדיקת מצבה הכלכלי ומצוקת המשפחה, סוכם על טיפול צמוד בכל הדרוש, כולל סיוע במזון, אספקת ציוד וכן בטיפול בירוקרטי מול הרשויות.

בסוף השבוע שעבר יצר מש״ק תחנת כרמיאל קשר עם האם ולאחר שהתברר כי אין בבית אוכל לשישי-שבת אירגן המש"ק אוכל ושמיכות מחממות.

לדברי רס"ב פאיז אבו מנסור, ״מדובר במשפחה בת 3 נפשות, האימא בשנות ה-70 לחייה, חולת סרטן, לא יוצאת מהבית ומסתייעת בהליכון. יש לה 2 ילדים בוגרים עם צרכים מיוחדים, כל השלושה בני המשפחה חיים על לחם. הכרנו את המשפחה הזו במסגרת הפעילות הקהילתית ופרויקט סיוע לקשישים ולנזקקים. כשהגעתי לביקור בבית, נדהמתי לגלות שאין להם אור והם לא מפעילים את המזגן כי אין אפשרות לשלם את חשבון החשמל. דבר ראשון דאגנו להם לשמיכות חמות ומזון. בנוסף, אני מתכנן לארח אותם בתחנה, שיכירו את התחנה והשוטרים, כולל ארוחה חגיגית על מנת לתת להם תחושה טובה. כשהם רואים אותי זה עושה להם שמח בלב״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

חונכים את הקונדיטוריה הלימודית בכפר הילדים בכרמיאל. מיקי שמו משה דולב אורן וזאנה ראובן קרופיק נעמה הלוי מאר סמר בשארה צילום אביב גוטליב

הקשר של מיקי שמו לקונדיטוריה בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט קונדיטוריה לימודית חדשה נחנכה בכפר הילדים בכרמיאל ביוזמת דירקטוריון בנק הפועלים. לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.