בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / בצל הקורונה: אווירה של אחדות במועצה
ישיבת מועצה דיגיטלית צילום עיריית כרמיאל
ישיבת מועצה דיגיטלית צילום עיריית כרמיאל

בצל הקורונה: אווירה של אחדות במועצה

שתפו

לראשונה בכרמיאל: ישיבת מועצה מרחוק. ראש העיר משה קונינסקי מינה את חבר האופוזיציה רותם ינאי כאחראי על תיאום הקשר בין הנהלת העיר למועצה

מערכת פורטל זהר.נט

על רקע משבר הקורונה, אווירה של אחדות במועצת העיר. בישיבת מועצת עיר מיוחדת מרחוק שהתקיימה הבוקר (שישי) באמצעים דיגיטליים, מכורח הנסיבות, הודיע ראש העיר משה קונינסקי על החלטתו למנות את חבר המועצה רותם ינאי כאחראי על הקשר בין הנהלת העיר למועצת העיר וכמרכז עבודת המתנדבים מהקהילה מול מכלול אוכלוסיה. ראש העיר הודיע גם לחבר מועצת העיר ויו"ר הליכוד בכרמיאל עו"ד קורן נוימרק על מינויו כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה.

כמו כן, הודיע קונינסקי על מינוי חברי מועצת עיר נוספים לתפקידים שונים במהלך תקופת החירום ועל כך שהוא מעדכן באופן שוטף את חברי המועצה בפעילות החירום של העירייה.

משה קונינסקי הסביר את הצעדים ואמר כי "כוחנו באחדותנו למען תושבי העיר". הוא הדגיש עוד ואמר: "אנו מצויים בתקופה המאתגרת והקשה בתולדות המדינה בתחום הבריאות והערבות ההדדית נדרשת וחשובה במיוחד. החלטתי למנות את רותם ינאי כאחראי על הקשר בין הנהלת העיר למועצת העיר ואנו מצויים בקשר שוטף ויומיומי כשהמטרה הניצבת בפנינו היא משותפת – טובת תושבי העיר. רותם ינאי יעדכן את חברי מועצת העיר על כל פעילויותיה של העירייה בשעת החירום שבה אנו מצויים".

במקביל, קיבל חבר מועצת העיר ויו"ר הליכוד בכרמיאל, עו"ד קורן נוימרק, הודעה מראש העיר על מינויו כאחראי על הקשר בין העירייה למשרדי הממשלה. לדבריו, "אני משוכנע כי קשריו המצויינים של עו"ד קורן נוימרק במשרדי הממשלה יסייעו לעירייה בתקופה מאתגרת זו".

קונינסקי הודיע גם על החלטתו למנות את סגן ראש העיר גיורא צ'שקין לסייע למכלול הביטחון, ומינויים של חברי המועצה עו"ד נטלי ביטון כנציגת המועצה במכלול הסברה ורותם בז'רנו לנציג המועצה במכלול חרום ולוגיסטיקה. חברי מועצה נוספים ימונו בימים הקרובים לתפקידים בשעת חירום. ראש העיר הודה לחברי מועצת העיר על התגייסותם למען התושבים.

כתבה מעניינת:

מסכה קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

בתוך 48 שעות: 4 נפטרים מכרמיאל בגלל הקורונה

שתפומאת גיל דובריש בשורות עצובות לשנה החדשה: בתוך 48 שעות, נפטרו 4 כרמיאלים בגלל הקורונה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.