מפעילי הרחפנים של המשטרה. צילום: דוברות המשטרה
מפעילי הרחפנים של המשטרה. צילום: דוברות המשטרה

ברחפנים ובשיחות טלפון: כך מפקחת המשטרה בכרמיאל על המבודדים

שתפו

163 דו״חות בשבוע, ביקורים פיזיים, הפעלת רחפנים ושיחות טלפון. כך אוכפת המשטרה את תקנות הקורונה החדשות

מאת גיל דובריש

163 דוחות קורונה נרשמו על-ידי המשטרה בשבוע האחרון בכרמיאל, רובם בגלל אי עטיית מסיכה. המשטרה יוצאת לסיורים במרכזי קניות, מקומות בילוי, בתחבורה הציבורית ובמקומות שבהם יש ריכוזים גבוהים של אוכלוסיה וזאת כדי לפקח מקרוב על העמידה בתקנות החדשות.

במקביל להגברת האכיפה על התו הירוק, התו הסגול ועטיית המסכות, מתמקדת משטרת כרמיאל גם באכיפה ופיקוח על המאומתים לקורונה ועל הנמצאים בבידוד ביתי. מדי יום נערכים יותר מ-100 ביקורים פיזיים בבתי אנשים שאמורים לשהות בבידוד ובנוסף מתבצעות כמה עשרות שיחות טלפון למבודדים נוספים. בין השאר עושה המשטרה שימוש ברחפנים המצויידים במצלמה, מעלים אותם לאוויר ומוודאים מבחוץ ובזמן אמת האם המבודדים אכן נמצאים בביתם. במסגרת הפיקוח והתיעוד אף יוצרים השוטרים קשר עם המבודדים ומתעניינים לשלומם.

משטרת כרמיאל ממקדת את הפעילות בעיר באכיפת תו ירוק ומסכות בבתי עסק. השבוע בוצעו 176 ביקורים בעסקים, מתוכם 10 במועדונים ובמקומות בילוי. יש לציין כי לא נרשמו דו״חות כנגד בעלי עסקים מכיוון שבסך הכל, העסקים בכרמיאל עומדים בתקנות קורונה.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

מהמשטרה נמסר: ״המאבק במגפת קורונה היא משימה לאומית בה לוקחת חלק משטרת ישראל. משטרת ישראל קוראת לציבור להישמע להנחיות, להקפיד על עטית מסיכות כנדרש ובמקומות סגורים ובמוקדי התקהלות, להקפיד על חובת הבידוד ועל ההגבלות השונות – במטרה למנוע את התפשטות מגפת קורונה. חשוב לזכור: הקפדה על הנחיות קורונה היא הצלת חיים!״

צילומים: דוברות המשטרה

כתבה מעניינת:

סייסמוגרף רעידת אדמה רעש אדמה צילום דפוזיט פוטוס

מודל חדש חוזה: הסתברות של 90% לרעש אדמה חזק, כרמיאל ברמת סיכון בינונית

שתפופיתוח טכנולוגי חדש של חברת ביטוח ישראלית חושף: סיכויים גבוהים לרעידת אדמה חזקה ב-15 השנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.